72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 saatte bağlama büyüsü bilhassa hanımefendilerin eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmak istedikleri tinsel bir ritüeldir. 72 saatte bağlama büyüleri fazlasıyla işe yarayan ve karşı tarafı kolaylık büyüyü yaptırana bağlayan ve aşık eden büyü çeşididir. Eğer boşanma aşamasındaysanız ya da eşiniz ya da sevgilinizden ayrıldıysanız bağlama büyüsü yaptırarak partnerinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

72 Saatte Bağlama BüyüsüPin
72 Saatte Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri oldukca kuvvetlidir. Türüne bakılırsa değişik sürede tesir etme süresi olsa da medyum hocalara giderek 72 saatte etkili olan bağlama büyülerini yaptırabilirsiniz. 72 saatte bağlama büyüsü olarak meydana getirilen büyü çeşitleri diş ile meydana getirilen büyüler, tırnak ile meydana getirilen büyülerdir. Ek olarak medyum hocalar bu biçim büyüleri ya taşın altına gömerler ya ağaca asarlar ya da yastık altına koyarak yaparlar.

 

72 Saatte Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

72 saatte bağlama büyüsü lüzumlu şekillerde ve Havas ilmine bakılırsa yapıldığında oldukca etkili ve kuvvetlidir. Büyülerin güçlü olmasında en mühim etkenlerden biri medyum hocaların tecrübelidir. Bununla beraber kullanılan malzemeler de büyülerin tutmasında ve daha süratli tesir etmesinde mühim rol oynar. Büyüde kullanılacak malzemeler daha evvel herhangi bir halde kullanılmamış olmalıdır.

72 saatte bağlama büyüsünün etkili olması için tütsü ve bakır benzer biçimde levhalar kullanılmaktadır. Ek olarak ceylan derisi ve gümüş levhalar da kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün oldukca kısa sürede tesir etmesi için at nalı da kullanılmalıdır. Büyü yaptırmak isteyenler lüzumlu tüm malzemeleri temin ederek medyum hocalara başvurmalıdır.

 

 Evlilere Meydana getirilen 72 Saatte Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri yalnız bekarlar tarafınca değil bununla beraber evli çiftlerin de oldukca tercih etmiş olduğu bir büyüdür. 72 saatte tesirini gösteren bağlama büyüsü evli çiftlerin daha mutlu olmasına ve birbirlerine sadık bir halde evliliklerini sürdürmesini sağlamaktadır.

Medyum hocalar 72 saatte tesirini gösteren bağlama büyülerini çoğu zaman kişiye hususi tılsımlar ve büyüler şeklinde hazırlamaktadır. 72 saatte bağlama büyüsü için yukarıdaki malzemeler temin edilmeli ve medyumlara büyüyü hazırlamak için verilmelidir. Büyü yapıldıktan sonrasında 72 saat içinde meydana getirilen kişide tesir göstererek eşine sımsıkı şekilde bağlanmasına destek olmaktadır. Bu sayede kişilerin birliktelikleri bir yaşam mutlu şekilde sürer.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası