72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

72 saatte bağlama büyüsü yapılışı partnerinden yana şansı yaver gitmeyenlerin merak etmiş olduğu bir mevzudur. Kadim büyü kitaplarında bağlama büyüleri hakkında çeşitli bilgiler yer verilmiştir. Yapılışı, tesir etme süresi ve kişide gösterdiği etkisinde bırakır farklılık gösterse de insanoğlu sabırsız olduklarından ve yaptırdıkları sihrin en kısa sürede tesir etmesini istediği için kısa zamanda tesir eden büyü arayışına girmektedir.

72 Saatte Bağlama Büyüsü YapılışıPin
72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

Zaman içinde evliliklerde değişik sebepler ile çatırdamalar meydana gelir. 72 saatte bağlama büyüsünün kuvvetli tesirleri ile ilişkilerdeki anlaşmazlıklar ortadan kalkar. Sadece bağlama büyüsünün etkilerinden yararlanmak isteyenler en iyi medyum hocalar ile karşı karşıya görüşerek sorunlarını dile getirmeleridir. Kişinin istediği duruma nazaran de medyum hoca en iyi büyüleri icra etmektedir.

 

72 Saatte Tesirini Gösteren Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

72 saatte bağlama büyüsü yapılışı değişik şekillerde uygulanabilmektedir. Büyü kaynaklarında bağlama büyüleri ile ilgili fazlaca değişik büyülerin olduğu görülmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılarak meydana getirilen büyüler 72 saat içinde tesirini göstererek karşı tarafı büyülemektedir. Her sihrin kendine nazaran fena neticeleri bulunur. Bundan dolayı da bağlama büyüsünün tehlikeli bir büyü bulunduğunu söyleyebiliriz

Bağlama büyüsünün tehlikeli yanlarından korunmak için ilk olarak tecrübeli ve işin ehli medyum hocalar tercih edilmelidir. Ek olarak bağlama büyüsü yalnız kişinin sevgisini kazanmak istediği birine yapılmalıdır. İntikam amaçlı sevilmeyen birine bağlama büyüsü yapıldığında büyü meydana getirilen şahıs yaptıranın peşini bırakmayarak onu rahatsız etmektedir. Bu şekilde bir durumda da sihrin bozulması gerekir.

 

Evde 72 Saatte Tutan Bağlama Büyüsü Yapılabilir mi?

Pek fazlaca insan medyum hocalara gitmek yerine büyüleri evde yapmayı tercih edebilir. Bu sebeple de büyü kaynaklarından ya da web üstünden büyülerin tariflerini araştırmaktadır. Sadece büyü yapmak zannedildiği kadar kolay bir işlem değildir. Fazlaca derin bilgiler ve tecrübeler gerektirir. Büyü yaparken izlenilmesi ihtiyaç duyulan pek fazlaca adım vardır. Bunlardan birinin yanlış yapılması takdirde sihrin yararından fazlaca ziyanı olmaktadır.

Ek olarak 72 saatte bağlama büyüsü yapılışı için tabiat üstü güçler ile iletişime geçilmeli ve büyülerin tutması için onlardan yardım alınmalıdır. Basit insanoğlu bu biçim kontakt gücüne haiz değildir. Ek olarak ruhani varlıkları çağırması halinde varlıkları kendine musallat edebilir. Bu yüzden web üstünden verilen bağlama büyüleri tariflerine saygınlık etmemeli ve işi ustasına bırakarak yeterli medyum hocalara yaptırılması gerekir.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası