786 besmele okuyanların yorumu

Bir arkadaşımın anası bana isteklerimin olması için yakarış etmemi söylemişti ve besmele çekmenin tesirini anlatmıştı. O günden beridir hep aklımın bir köşesinde bu cümleler durur. Ben de seneler sonrasında yaşadığım bir sıkıntıda dileklerimin gerçek olması için internetten açarak 786 besmele okuyanların yorumu ve yazdıkları ile ilgili ne bulursam okudum. Hakkaten de fazlaca tesirli bulunduğunu, pek fazlaca insanoğlunun besmele çekerek dileklerine kavuştuklarını gördüm. Doğal olarak ki ayrıca medyum ismail beyin ismine de o denli rastladım ki bir tek besmele çekmek değil, öteki dualar hakkında da kendisinden data almak istedim ve derhal 05449174917 nolu numarayı arayarak kendisi ile tanışmak istediğimi söyledim.

Fazlaca kibar biri

O denli kibar biri ki aslına bakarsan onu tanımak bile başlı başına mucize benzer biçimde diyebilirim. Bana 786 besmelenin tam anlamını, nelerde etkili bulunduğunu ve ne şekilde olması icap ettiğini hepsini, söyledi. Başka mevzularda yaşadığım sıkıntılar vardı onlar için de fazlaca güzel çözümler sundu ve ben aslına bakarsak tam anlamı ile onun yardımıyla şifa buldum diyebilirim.

Zor günleri geride bıraktım

Besmele çekmek yardımıyla zor günlerimi geride bıraktım ve fazlaca istediğim bir dileğim kısa sürede gerçek oldu. Yaşamdan daha ne isteyebilirim bilmiyorum bundan dolayı hakkaten de mutluyum. Her şey yolunda ve sağlığım da iyi. Bunların hepsini duaya ve medyum ismail beye borçluyu. Sizin de tanımanızı tavsiye ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası