Adet Kanı Büyüsü

Çoğu zaman bayanlar tarafınca meydana getirilen tane kanı büyüsü, bir kişiyi kendine bağlama yada tam tersi bir kişiyi karşı taraftan koparma amacı ile meydana getirilen bir büyüdür. Neticeleri kati ve kalıcıdır. Halk içinde malum değişik uygulamaları vardır fakat günümüzde tecrübeli hocalar eşliğinde bu büyü oldukça kolay yapılır.
Iyi mi Yapılır?
Tane kanı büyüsü iyi mi yapılır diye düşünüldüğünde ve araştırıldığında en yaygın olan uygulama şekli, tane kanını büyü yapılmak istenen kişiye içirilmesi yada yedirilmesi çaktırmadan şeklindedir. Fakat Medyum ismail ile emek verme yapmış olursanız eğer bu uygulama biçimi yerine daha kolay biçimler kullanılmıştır. Tesir altına almak istediğiniz kişiye hipnotize olarak ve onu sürekli düşünerek bu büyüyü yapmış olursanız eğer, ulaşmak istediğiniz sonuca oldukca kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.
Nedir?
Kısacası tane kanı büyüsü nedir sorusuna cevabı özetleyelim. Bu büyü aşk meselelerinde veyahut intikam meselelerinde çoğunlukla kullanılan ve fazla güçlü bir büyüdür. Kişiyi derhal etki altına alması ile de bilinir. Kavuşmak istediğiniz neticeleri kısa sürede görebileceksiniz. Bozulması birazcık zor olsa bile imkânsız değildir. Eğer sizin de kendinize bağlamak istediğiniz bir şahıs var ise veyahut düşüncelerini tesir altına alıp, istediğinizi yaptırmak istediğiniz biri var ise derhal Medyum ismail’ı arayın. Numara ise burada yazıldığı gibidir; 05449174917. İstediğiniz sonuca varmanız için çaba sar etmeniz gerekir.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası