Adet Kanı Büyüsü

Tane Kanı Büyüsü : Oldukça uzun bir süredir papaz büyüsü nedir, ne şekilde yapılır, kimler ne için yapar halinde sorular alıyorum. Dilim döndüğünce telefonda ve maillerde bu mevzuyu anlatmaya çalıştım. Ne var ki soruların ardı arkası kesilmedi. Bende buradan birçok istemesem de yazmağa yargı verdim. Millet aralarında tanınan papaz büyüsü ile ilgili 2 inanç vardır. Bunlardan biri papaz büyüsünü Papazın yaptığıdır. Diğeri ise dinen hiçte caiz olmayan usullerle yapılır ki bu da bayanın aybaşı kanı ya da adamın menisi ile yapılır. Aslına bakarsanız ikiside doğrudur. Ne var ki elbetteki noksanları vardır.

Ben burada papaz büyüsünün ne şekilde yapıldığından ziyade ince inceliklere girmeden genel manadaçıklamaya çalışacağım.

Bunlardan Hayız kanı (Aybaşı Kanı) ile yapılmış olan ve pagan (putatapan) dönemlerden olan en tesirli büyü çeşitlerinden tekisidir. Büyük Ihtimalle Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını alır.
Kadının hayız bugünü başlangıcındaki ilk kan ile yapılır. Bu erkeği kendine bağlama maksatlı olabilir . Tekrardan bu büyüyü bozmak için bir başka şahsın tane kanının son damlaları kullanılır.

Örnek sunmak gerekirse evli karı kocadan adama bir başka hanımefendi bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması anlamına dönecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve adamın başka hanıma gitmesine niçin verecektir. Bu vaziyette Evli bayanın kocasına yapılmış olan bu büyüyü bozması için kendisinin tane kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. sadece bu o civarında ergonomik değildir ve işi alim bir medyum-hocadan bağış almalıdır.

Gene bu tane kanı büyüsünün ısısı yüksek ve ilgisiz şekli var. En birçok bağlama büyüsü halinde yapılır sadece başka bir birçok hedef için de yapılması mümkündür. (bağlama, muhabbet, kısırlık, soğutma ve cinsel seçim değişikliği için.)

Diğerinde ise büyü koşulacak araç-gereç ile teklikte kiliseye gidilir. Araç-gereç göğüste tutulur ve gizlenir. Papazın kendisine yakarma etmesi söylenir ve bireyler içinden bu duanın niyetine yönelik işlemesi için içinden geçirir. Bahse mevzu araç-gereç (domuz yağı, meni, hayz kanı, saç, tırnak vs. ) daha bir sonrasında bir ekip işlemlerden geçirildikten bir sonrasında uygulamaya konulur.

Adet Kanı BüyüsüPin
Tane Kanı Büyüsü

Gene belirtmeden geçemeyeceğim bir ekip sözüm ona falcı ya da medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde ya da bakımı güzel yapamadıklarında da bunun papaz büyüsü bulunduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler.

Şu demek oluyor ki papaz büyüsünün ergonomik kolay çözülemeyeceği ve başkaları açısından farklılık edilemeyecek bir büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz büyüsü bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulması da ergonomik değildir .

Bu şekilde bir sıkıntıdan kuşku ediyorsanız işini alim ustalaşmış bir medyuma gitmeniz zekice olacaktır. Bu bakımlar ve buna bağlı olarak çaresi telefonda yapılmış olan bakımlarla olmaz. Tanı dosdoğru eğer olmazsa tedavide olmayacaktır.

Bu büyüyü Papaz yapar tekrardan Papaz bozar bu tamamiyle yanlıştır. İyi bir medyumda papaz büyüsü yapabilir Ayrıca papaz büyüsünü bozabilir.

Öteki bir husus ise tertibinde cünüp kimse sure ve duaları tersinden okuyarak, sihrin gerçekleşmesi için şeytana tapar.
Papaz büyüsünün malzemesi cünüp olan adam ve hanımdan çıkan ifrazattır. Şunlar yedirilir – içirilir. Papaz büyüsü yapılmış olan adam; bu büyü hangi hanımefendi açısından yapılmışsa ona esir olabilir.

Error: Contact biçim not found.

Etkili Tane Kanı Büyüsü

Tane kanı büyüsü, tane süreci olarak malum bayanların regl olduğu zamanlarda meydana getirilen bir büyü çeşididir. Bu büyüde, tane kanı kullanılarak kişinin isteklerinin gerçekleşmesi, bağlama amaçlı etkili bir büyü yapılması hedeflenir.

Sadece, tane kanı büyüsü yapmak hem etik olarak kabul edilemez bir durumdur hem de fizyolojik ve ruhsal sıhhat açısından riskli olabilir. Tane kanı enfeksiyonlara ve hastalıklara niçin olabilecek mikroplar ihtiva eder ve kullanımı insan sağlığına zarar verebilir. Ek olarak bir başkasının tane kanını kullanmak, kişisel sınırlara saygısızlık anlamına gelir ve izinsiz olarak başkasının bedenine müdahale etmek anlamına gelir.

Bundan dolayı, tane kanı büyüsü yapmak yerine daha etik ve güvenli yollarla isteklerinize ulaşmaya çalışmanız önerilir. Kendinizi ve başkalarını riske atacak uygulamalardan kaçınarak doğaüstü güçleri kullanmanın etik ve sıhhatli yöntemlerini araştırmanız daha uygun olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın