Adet Kanı İle Yapılan Büyü

Tane kanı büyüsü öteki adıyla regl büyüsü olarak isimlendirilen bir büyüdür ve gerekseme duyulduğu durumlarda medyum ismail tarafınca itina ile yapılmaktadır. Uygulama kaidesinden, yapım aşamasında kullanılan tekniklere kadar son aşama itina gerektiren bir büyü bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu sihrin tutup tutmaması kesinlikle icra eden hocanın data ve deneyimlerine bağlıdır. Kaldı ki medyum ismail size bu mevzuda lüzumlu olan itimadı kısa sürede elde edecektir. Bu manada tane kanı ile meydana getirilen büyü ile ilgili dört gözle beklenen tüm soruların yanıtını bu yazımızda bulmanız mümkündür.
Tane kanı ile meydana getirilen büyü nedir?
Büyüyü yapmaktaki amaç eşini seven ve aynı şekilde sevilmek, eşini eve, çocuklarına ve kendine bağlamaktır. Ek olarak nişanlısı, sözlüsü ya da kocası tarafınca terk edilen bayanlar, eşini eve döndürmek isteyenler bu büyüyü yaptırabilirler bu manada tane kanı ile meydana getirilen büyü nedir artık bildiğiniz gibi ve yaptırmak istiyorsanız da 05449174917 numaralı hattı aramanız icap ettiğinin de farkındasınız.
Tane kanı ile büyü iyi mi yapılır?
Bu büyüyü yapmak için bayanların tane kanına gereksinim duyulur. Birkaç damla regl kanını adamın yiyecek ya da içeceğine ilave ederek sihrin uygulaması tamamlanır. Son aşama ergonomik bir büyü olan bu uygulamanın tüm detaylı taraflarını Medyum ismail’tan öğrenebilirsiniz. Sihrin tesirini daha da çoğaltmak ve daha süratli sürede netice almak için hocamızdan yakarma isteyebilirsiniz tane kanı ile büyü iyi mi yapılır sorusuna yanıt bulduysanız yaptırmak için harekete geçebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Tane Kanı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası