Adet Kanı İle Yapılan Büyü

Etki olarak en etkili büyüler içinde bulunan tane kanı büyüsü geri dönüşü olmayan büyü çeşitlerinden de olmaktadır. Evli bayanların kocalarını kendine bağlamak için tercih ettikleri tane kanı büyüsünde sonradan geri dönüş pek etkili olmamaktadır. Medyum ismail bu alanda lüzumlu bilgiyi vermekte ve olabilecek neticeleri da bildirmektedir. Hanımefendilerin kocalarını sonsuza kadar bağlamasını elde eden tane kanı büyüsü son aşama yaygın olarak da bilinmektedir.
Tane Kanı İle Büyü Iyi mi Yapılır?
Hanımefendilerin aybaşı kanamasını büyü yaparken araç-gereç olarak kullanılması ile gerçekleşen büyüde etkide kısa sürede olmaktadır. Tane kanı büyüsü iyi mi yapılır şeklinde gelen sorular kadar tesiri ne süre başlardır. Kadının tane kanından alınan ve kanın adama içirilmesi ile devam eden büyüde, kan adam vücuduna girdikten sonrasında tesir adım atar. Hatta adamın hayatında başka bir karı var ise o hanımdan uzaklaşır ve karısına yönelir. Bu denli etkili bir büyü yapmak için 05449174917 numarasından Medyum ismail’a ulaşabilirsiniz.
Nedir?
Evli bayanların tercih etmiş olduğu ve kocalarını kendine bağlamak için uyguladığı bu büyüde ilk haftadan tesir görmek mümkündür. Kadının adam vücuduna girmesinin arkasından başlamış olan sihrin tesiri ilk olarak adamın gece karısını rüyasında görmesi ile başlamaktadır. Tane kanı ile meydana getirilen büyü nedir benzer biçimde sorularda bağlama büyüsü cevapları da alınabilmektedir. Fakat genel olarak meydana getirilen bağlama büyüsünden daha etkili bir çeşitte olmaktadır.

Bundan önceki yazımız olan Tane Kanı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası