Adet Kanı İle Yapılan Büyü Hikayesi

Görümcem düğünümü burnumdan getirecekti beni hiçbir süre istememişti ve bunu son zamanlar da daha da belli etmeye başlamıştı. Ne yapmış olup edip ona engel olmak istiyordum zira eşimi seviyordum tüm bunların yanında kaynanamla da aram iyiydi sadece kızının onu doldurmasından da oldukça korkuyordum. Onun bir halde yola gelmesi için tane kanı ile meydana getirilen büyü vakasına girmeye başladım bunu iyice kafama sokmuştum ve sonunda karar vermiştim.
Çareyi Hocam Da Bulunca Hayatım Kolaylaştı
Derdimi kolay kolay kimse ile paylaşamadığımdan ve düğün hazırlığına koşturmaktan yoğundum telefon numarasını bir halde buldum fazlaca zor da olmamıştı sizlere de vermek isterim ki kolayca ulaşabilin 05449174917 bu şekilde derhal ulaşabilirsiniz. Sonrasında Medyum ismail hocam ile konuşmaya başladık aynı süre da dertleşiyorduk da tam olarak istediğimi anlatmam için tane kanı ile meydana getirilen büyü nedir diye de sorgulamaya başladım görümcemi yola getirmeyi fazlaca istiyordum.
O denli açık ve net anlatımı olan bir insan ki sizleri asla şüpheye düşürmüyor ve sonuca hızla odaklanıyor şu demek oluyor ki isteklerinize kısa yoldan kavuşacaksınız rahat olabilir benim sözüme güven edebilirsiniz. Tane kanı ile meydana getirilen büyü iyi mi yapılır bilerek yaklaşırsanız ne demek istediğimi de anlayacaksınızdır ben şuan evli biriyim hem ailelerimizle olan ilişkimiz hem de kendi karı koca yaşantımız muhteşem şekilde aşama kaydediyor. Buraya tıklayıp geri getirme vefki yazısını okuyabilirsiniz dostlar.

Bundan önceki yazımız olan Evlilikte Tane Kanı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası