Adıyla Yapılan Büyü

Adıyla meydana getirilen büyü adı üstünde yapılmak istenen kişinin adı ile meydana getirilen bir büyüdür. Oldukça kolay ve etkilidir. Bir kişiyi kendinize bağlama, kendinizden soğutma ve benzeri birçok olguya yol açabilecek olan bu büyü hal içinde oldukça sık kullanılan, etkili ve yararlı bir büyüdür.
Nedir?
Adıyla meydana getirilen büyü nedir diye genel olarak bir bakıldığında; bu büyü kişinin karşı tarafı istediği yönden etkileyebilmek adına, neredeyse karşı tarafın zihninde seyahat halletmeye benzeyen bir büyüdür. İstediğiniz kişiyi istediğiniz şekilde etkileyebilirsiniz. Onu sevgilisinden, eşinden, dostundan ayırabildiğiniz şeklinde, istediğiniz süre da bağlayabilirsiniz. Birçok açıdan geniş ve kapsamlı bir büyüdür.
Ayırma Büyüsü Iyi mi Yapılır?
Ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun cevabı sihrin yapılışı kadar kolay. Bu büyü oldukca zahmet isteyen bir büyü değildir. Fakat her büyüde olduğu şeklinde bu büyüde de tehlikeli sonuçlar doğabilir. Ustalaşmış bir medyum ile çalışmadığınız takdirde başınıza dert açabilecek olan bu büyü, üzerine üstlük bozulma aşamasında da sorun çıkartabilir. Bundan dolayı yolunuzun Medyum ismail ile kesişmesi açısından oldukca şanslısınız. Şimdi derhal tesir altına almak istediğiniz kişiye bu büyüyü uygulatmaya başlayabilirsiniz. 05449174917 numaralı telefona alo demeniz ve derdinizi anlatmanız size dermanınızı buldurtacaktır. En etkili, en kalıcı ve en kaliteli büyüler sadece Medyum ismail aracılığı ile yapılabilmektedir ve bu oldukca aydınlatıcı bir bilgidir.

Bundan önceki yazımız olan Tane Kanı İle Meydana getirilen Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın