AĞZINI BAĞLA DİLİNİ TUT DUASI

Beni son aşama sıkıntıya sokan eltimle dertlerim bitmek bilmiyordu. Eşim ve kayınbiraderim ortak olarak aile şirketlerini yürütmekteler. Kayınbiraderimden evlenene kadar bir sıkıntım yoktu fakat evlendikten sonrasında eltimle sorunlarım başladı. Kendisi açgözlü ve kıskanç bir hanımefendi. Maalesef tüm iyiniyetime karşın bir türlü geçinemedim. Bundan dolayı fena yüreği ile fesatlığını yenemiyor. Üstelik devamlı arkamda konuşan, son aşama dedikoducu bir insan. Kayın biraderime, görümceme, kayınvalideme devamlı beni çekiştirmekten zevk alıyor. Kimi zaman hakikaten oldukça zor durumda kalıyorum. Bir umar bulsam da şunun dedikoduları dursa diyordum. Medyum ismail yardımıma Hızır benzer biçimde yetişti.

Duası İle Sorunlarım Halloldu:

Sorunlarımdan bıktığını gören bir dostum derdime ilaç olur diye 05449174917 numaralı telefondan aramamı ve buluşma almamı söylemiş oldu. Ben de söylediğini yaptım ve buluşma aldım. Kendisini ilk gördüğümden itibaren, hem dini bilgilerinden, hem de aklından ve samimiyetinden oldukça memnun kaldım. Derdimi anlattım, beni candan şekilde dinledi.

Eltimin Dili Bağlandı Ben de Rahatladım:

Ağzını bağla dilini tut duası bana verdi ve uzun uzun yapmam gerekenleri söyledi. Ben de bu hususi insanoğlunun dediklerini harfiyen uyguladım ve yaptım. İnanamayacağım şekilde eltimin iyi bir insan olmaya başladığını gördüm. Ne dedikodumu yapıyor, bana söz sokuyor. Benimle olduğunda adeta ağzı dili bağlanıyor. Ne desem evet, tamam diyor. Bu şekilde dertlerimden kurtuldum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası