Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Annesine ve ailesine aşırı düşkün bir eşim var ve neredeyse eve gelmeyip işten çıkınca doğruca annesine gidiyordu. Bu düşkünlük yüzünden evde refah kalmadı ve sık sık kavga etmeye başladık. Annesinin sözünden çıkmadığı için ondan duyduklarına nazaran davranıp beni aşırı derecede kırıyordu. Her günümüz bu şekilde geçmeye başladı ve evliliğimiz sona doğru yaklaştı. Aslen boşanmayı da düşündüm fakat ilkin aileden soğutma büyüsü iyi mi yapılır diye bir araştırma yapmak istedim. Bir ihtimal bu şekilde evliliğimi kurtarıp eşimi ailesinden birazcık olsun uzaklaştırırım diye düşündüm.

Artık Ailesiyle Mesafeli Bir Tutum İçinde

Medyum ismail bu mevzuda bana yardım etti ve bu büyüyü uyguladık. Yedi gün geçmeden eşim işten eve gelmeye ve ailesine daha azca gitmeye başladı. Derdim annesinden yada ailesinden nefret etmesi değil, yalnız dengeyi sağlayabilmesiydi ve öyleki de oldu. Oldukca kısa bir sürede evliliğimiz normalde olması benzer biçimde bir hale geldi ve eşim bana daha çok kıymet vermeye başladı. Doğal olarak ki aile teriminin da farkına varmasıyla her şey oldukca daha güzelleşti.

Medyum ismail Olmasa Başaramazdım

Doğrusunu söylemek gerekirse, medyum ismail ile görüşmeseydim pes edebilirdim. Bu büyünü onun yapması büyük şanstı zira kandırılmadan, muntazam bir halde sorunuma deva buldum. Benim benzer biçimde olanlar var ise 05449174917 numarasından kendisine bizzat ulaşarak derdine deva bulabilir ve doğal olarak ki hayatındaki olumsuzluklardan kurtulabilir.

Bundan önceki yazımız olan 4 Boynuz Büyüsü başlıklı makalemizde 4 Boynuz Büyüsü, 4 Boynuz Büyüsü iyi mi yapılır ve 4 Boynuz Büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü