Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut

Sevdiğiniz insan devamlı sövgü eder yada size karşı kırıcı konuşmalarda bulunursa bir yerden sonrasında insanda sevgi de saygı da kalmıyor. Açıkçası benim eşim böle bir adamdı. Sevmiş olarak hatta kaçarak evlendik fakat seneler içinde işler değiştir. O şefkatli adam artık hoyrat birine dönüşmeye başladı ve resmen yaşamı bana zehir etti ki ben de artık o denli yılmıştım ki ayrılmayı bile düşündüm fakat akrabalarım ne yazık ki bu mevzuda bana asla destek olmadı.

Medyum Aramaya Başladım

Baktım akrabalarım de destek değil, günler zehir olmaya ilaç ediyor ben de kendim bir umar düşündüm ve bir komşumun kızı aracılığı ile medyum ismail beyefendiyle görüştüm. Kendisi bana Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut büyüsü ile destek oldu. İnanın onunla görüştüm ve bu yakarış yardımıyla benim adam bildiğiniz mum oldu ve ağzından artık ne bir sövgü çıkıyor ne fena söz. Her şey bu kadar kolay olabiliyormuş da benim haberim yokmuş.

Şaşkınlık ve Mutluluk İçinde Kaldım

Açıkçası medyum ismail beye ilişkin olan 05449174917 resmi numarayı aradığım gün benim hayatım birden değişti. Bilseydim bu adam bu fena huylara başladığında derhal giderdim ve ismail beyden yardım alırdım. İnançlı biriyim fakat bu mevzularda asla bilgim olmadığı için başıma geleni çektim, siz çekmeyin diye de buraya yorum bırakıyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası