Annesi Bizi Ayırmaya Çalıştı

Sevgilimle üniversite yıllarında tanıştık. Uzun devam eden ilişkimizi artık evlilikle taçlandırmak istedik. Fakat müstakbel kayınvalidem bu evliliğe karşı çıktı. Bunun sebebi sevgilimi bir başkasıyla evlendirmek istemesiydi. Sevgilim evin tek erkeğiydi naturel olarak üstünde müthiş bir anne baskısı vardı. Annesinin baskılarına dayanamayıp sonunda benden ayrılacağını düşündüm. Bigün gelir annesinin sözünü dinler beni unutur diye endişeleniyordum. Medyum ismail ile iletişime geçme hikâyem tam olarak bu bölümde gerçekleşti.

Kazanan ben oldum

Ezelden beri büyüye inanan biriyim dolayısıyla gizli saklı ilimlere ilgim var. İnternet üstünden sevgilini bağlama duası arayıp durduğum sırada Medyum ismail’ın resmi web sayfasına giriş yaptım. Kendisine itimat duymam uzun sürmedi zira meydana getirilen yorumlardan güvenilir biri olduğu esasen ortadaydı. 05449174917 nolu telefonu aradım. Kesinti yaşamadan hocamızla kontakt sağladım. Açıkçası bu kadar tatlı biri bulunduğunu düşünmemiştim. Anlayışı ve samimiyeti ona her şeyi rahatça anlatmama niçin oldu.

Sevgilim sonsuza dek bana ilişkin

Korku ve endişelerimi, beklenti ve arzularımı dinledikten sonrasında uygulaması ihtiyaç duyulan yöntemden bahsetti. O günden sonrasında olacakları beklemeye başladım. Artık annesinin baskı ve ısrarları beni korkutmaz hale gelmişti. Hem de sevgilim eskisinden fazlaca daha çok bana bağlı, hatta annesine karşı müthiş bir hiddet beslemeye adım atar olmuştu. Vakit geçtikçe anası baskı yapmamaya, ilişkimize karşı çıkmamaya, kısacası beraberliğimize saygı duymaya başladı. Kazanan biz olduk.  Artık annesinin sözüne kanıp beni terk edeceği korkusunu yenmiş, mutlu ve endişesiz bir insana dönüşmüştüm.

Bundan önceki yazımız olan Aldatılan Bir Hanım başlıklı makalemizde Aldatılan Bir Hanım, aldatma büyüsü ve bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası