arkadaşını aşık etme büyüsü yapmak

arkadaşını aşık etme büyüsü yapmakPin

arkadaşını aşık etme büyüsü yapmak: Kızın yada adamın kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 tane ufak taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla adamın adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Peşinden kızın yada adamın büyüyü yapana aşık olması için Tanrı’a yalvarılarak bir yakarma okunması mümkün. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır…
Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonrasında dışındaki boş yere şahıs kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 kere kamer suresi okunduktan sonrasında sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin öteki yerine ise aşık edenin adı yazılıp naylonlandıktan sonrasında büyü icra eden kendine ilişkin bir elbise parçasına sardıktan sonrasında iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır.
Şahıs muskayı taktıktan sonrasında günde 3 zaman aşka düştüğü kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

Error: Contact biçim not found.

arkadaşını aşık etme büyüsü yapmak

Normal olarak, bu mevzu birçok şahıs için garip ve merak uyandırıcı olabilir. Sadece, burada belirtmek istediğim mühim bir nokta var. Bu tür büyülerin etik olmadığını ve başkalarının duygularını manipüle etmekle ilgili bulunduğunu unutmamak önemlidir. Aşk ve ilişkiler naturel ve samimi olmalıdır. Bu yüzden, başkalarının duygularını etkilemeye yönelik herhangi bir büyü yapmadan ilkin, neticelerini ve etik taraflarını dikkate almanızı tavsiye ederim.

Bununla beraber, genel olarak büyü mevzusunda meraklı olan ve bu mevzuda informasyon edinmek isteyen okurlarımıza temel bilgiler sunmak isterim. Arkadaşını aşık etme büyüsü, çeşitli ritüeller ve simgeler kullanarak bir kişinin başka bir kişiye olan hislerini değiştirmeyi amaçlayan bir büyü türüdür. Sadece, bu büyülerin gerçek etkili olup olmadığı tartışmalıdır ve bilimsel bir kanıtı bulunmamaktadır.

Bu tür bir büyü yapmak isterseniz, dikkatli olmanız önemlidir. Eğer bu işe kalkışmak isterseniz, ilk olarak kişinin rızasını almanız icap ettiğini vurgulamak isterim. Birini başka birine aşık etmek, kişinin kendi tercihine bağlıdır ve bu tercihi etkileme girişimi etik olmayabilir. Bu yüzden, başkalarının duygusal hayatlarına müdahale etme düşüncesinin doğru bir yaklaşım olmadığını belirtmeliyim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın