Aşık Etmek için Dilek Büyüsü Duası

Sevdiğinizi kendinize aşık etmek bağlamak amacıyla hazırlanan uygulamalardır. Sevgi bağları oluşturmak kişilerin içinde problemler var ise bu tarz şeyleri gidermek hususunda hazırlanmış olur. Aşık etme be bağlama şeklinde mevzularda meydana getirilen rahmani vefkler ve hatemler bulunur. Bu etkili … hatemi yazıldıktan sonrasında Kuran alfabesinden olan (vav) harif ile berabet matlubun adını ve annesinin adını ilave ederek iğneyle birlikte bir elmanın üstüne ve şekere yazarsın. ve Beduh kelimesini 45 kere o elma ve şekerin üstüne okursun. Kasemini ve davetini beş ayeti okursun. Sonrasında elmeyı aşık etmek istediğin kişiye yedirebilirsen dileğin gerçekleşecektir.

YouTube video

Eğer yerse seni oldukça sevip bağlı birisi olacaktır. Böylece istenilen amacına ulaşmış olacaksın. Fazlaca kuvvetli denenmiş aşk duaları inanarak ve sahih amelle sonuca ulaşmaktadır. Birazdan okuyup çözümleme edeceğin ve arkasından da uygulama edeceğin aşık etme duası, içinde tanrı’ın esmasını barındırdığı için oldukca etkili ve yapıcı bir duadır. Fakat bu duanın herhangi bir noktasını atlaman yada karıştırman durumunda muradına nail olamayabilirsin; bu yüzden de dikkatlice takip etmeli ve lüzumlu yerlerde not almalısın. Aşık etme duası, aşık etme büyüsü ile karıştırılmamalı; zira büyü, içinde tanrı’ın mukaddes isimlerini barındırmaz.

YouTube video

Fakat yakarış, tamamen Tanrı’ın mukaddes isimleriyle örülüdür.
Ilk olarak duayı uygularken müracaat edeceğimiz sure, ayet ve esmaları yazalım:
Esmalar:
Ya Vedûd
Ya Şedidel Batşi
Ya Halık
Ya Hâdi
Ya Musavvir
Ya Rahîm
Ya Rahmân
Ya Cami
Ya Kadir
Ya Şafi
Sureler ve Ayetler
Fatiha Suresi
İhlas Suresi
Felak Suresi
Nas Suresi
Asr Suresi
Ayete’l-Kürsi

YouTube video

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası