Aşk büyüsü beni mutlu etti

Oldukca sevdiğim bir insan vardı fakat ne yazık ki evliydi ve ben de doğal ki ondan hep uzak durdum. Sonradan sebebim hiçbir süre bilmediğin bir halde eşinden ayrıldı. Aradan bir süre geçtikten sonrasında yollarımız kesişti ve biz görüşmeye başladık fakat bana bir tek dost olarak yaklaşıyordu. Oysa ben ona deli şeklinde aşıktım. Onun bundan hiçbir süre haberi olmadığı için aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim bir ihtimal bu sayede bana aşık olabilir ve ikimiz de güzel bir beraberliğe başlayabilirdik.
Beraberliğimi bu büyüye borçluyum
Bu mevzuda bir arkadaşından yardım istedim zira onun annesinin bu mevzular hakkında bilgisi vardı. Benim için annesine aşk büyüsü yaptırabileceğimiz tanımış olduğu bir medyum olup olmadığını sordu. Annesini daha ilkin gittiği medyum ismail Bey’in oldukca etkili bulunduğunu söylemiş oldu eve telefon numarasını verdi. Aldığım resmi telefon numarası olan 05449174917 nolu hatta derhal arayarak aşk büyüsü mevzusunda Medyum ismail Beyin bana destek olup olamayacağını sormuş oldum. Oldukca alakadar davrandı o yüzden oldukca teşekkür borçluyum.
Mutluluğumu ona borçluyum
Sevdiğim insan bana arkadaşlık haricinde hiçbir duygu beslemezken yaptırdığım aşk büyüsü yardımıyla aniden bana karşı aşırı ilgili bir adama dönüştü. Aramızda oldukca güzel bir ilişki başladı ve hatta aradan 6 ay geçtikten sonrasında bana evlenme teklif etti. Şu anda evlilik hazırlıkları yapıyoruz ve hakkaten sevdiğim insana kavuşmuş olduğum için dünyada benden daha mutlu kimse yoktur.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak maharet istiyor başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası