Aşk Büyüsü Çeşitlerini Yapan Hocalar

Aşk Büyüsü Çeşitlerini Yapan HocalarPin

Aşk Büyüsü Çeşitlerini Meydana getiren Hocalar

Aşk büyüsü çeşitlerini meydana getiren hocalar, İslam geleneklerine bağlı, Kur’an ve Hadis ilmine haiz kişilerdir. Aşk büyüsü meydana getiren hocalar, kendilerini yuva yapmak şeklinde mukaddes bir göreve adamışlardır. Evlilik ve yuva kurmanın ilk adımı aşk ve sevgi ile birbirine bağlanmaktır.

Aşk duygusu yaşayanların neredeyse yarısı bu ilişkiyi evlilik boyutuna taşımaktadır. Evlenenlerin ise ortalama yarısı boşanma ile sonuçlanmaktadır. Boşanmayan ve evliliğine devam eden kişilerin de yarısı sadece evlilikte aramış olduğu doyumu bulmaktadır. Dolayısıyla aşk büyüsü aşkı ve birlikteliği bulmak için yapılıyor olmasıyla birlikte halihazırda bir ilişkisi, nişanlısı ve eşi olan kişiler için de aşk duygusunu canlandırmak için yapılmaktadır.

 

PinAşk Büyüsü Çeşitleri Meydana getiren Hocalar Kimlerdir?

Aşk büyüsü çeşitlerini meydana getiren hocalar bu mevzuda uzmanlaşmış ağzı dualı kimselerdir. Bu hocalar, yüzyıllardır süregelen kadim gelenekleri günümüz çağdaş insanına uyarlayarak adapte etmektedirler. Şu sebeple günümüzdeki aşklar eskisi şeklinde değildir. Dolayısıyla günümüzde meydana getirilen aşk büyüsü de yüzyıllar ilkin Osmanlı döneminde meydana getirilen Aşk büyülerinden farklıdır.

Atalarımızın zamanında aşk ve evlilikler fazlaca fazla beklenti içermediği için daha kolay kurulup daha kolay sürdürülmekteydi. Sadece günümüzde beklentilerin fazlalaşması ve ekonomik koşulların durumu sebebiyle bir ilişkiyi yürütmek oldukça zorlaşmıştır. Bundan dolayı kişiler aşk sevgi ve evlilik mevzularından uzaklaşmaya başlamışlardır. Aşk büyüsü çeşitleri meydana getiren hocalar toplumda mutluluğu arttırmak amacıyla tekrardan aşk sevgi ve saygı duygularını canlandırmak için bu tip hayırlı büyüler yapmayı desteklemektedirler.

 

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Hepsi aynı amaç için yapılır. Dolayısıyla içlerinden birini seçip uygulamak yeterlidir. Birden fazla seçip uygulamak ya da hepsini uygulamanın etkiyi arttırıcı bir sonucu yoktur. Dolayısıyla gücü ve tesiri aynı olduğundan içinden bir tek biri seçip uygulanmalıdır. Aşk büyü çeşitleri içinde en fazlaca tercih edilen büyü iki kişinin simgelerini taşıyan eşyaların birleştirilmesidir. Bu eşyalar saç, tırnak, atlet, fotoğraf yada kişinin her gün kullandığı onu temsil eden günlük eşyası olabilir. Aşk büyüsü Temas büyüsü çeşididir.

Anahtar ve kilit ile meydana getirilen büyüler, papaz büyüsü, Hüddam büyüsü ve vefkler aşk büyüsü çeşitleri olarak kullanılır. Aşk büyüsü çeşitlerini meydana getiren hocalar, onlara da atalarından kalan tinsel data mirasıyla kuşaklar boyu yuvaların kurulmasına vesile olmaktadırlar.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası