Aşk Büyüsü Yapmak Gerekiyordu

Komşumuzun oğlu ile çocukluktan beri arkadaştık o beni kardeşi şeklinde görüyordu fakat ben ona deliler şeklinde âşıktım gün geçiyor ben daha da fazlaca bağlanıyordum. Onun da bana başka bir göz ile bakmasını fazlaca istiyordum kendi çabalarım ile olmuyordu bir kere gönlü kaysa onu mutlu edeceğimden de fazlaca emindim. Aşk büyüsü yapmak benim için uzak bir kavram olsa da artık denemeye kıymet olduğu kanaatine vardım derhal bir araştırma içine koyuldum bunu kendim için yapıyordum.
Olmaz Dediklerim De Sonunda Olacak Biliyordum
Hocamı fark ettiğimde okuduğum yorumlar içimi açmıştı hepimiz fazlaca memnun kaldığından bahsediyordu onların yerine olacağımı asla düşünmemiştim sadece bende aşk büyüsü yapmak nedir diye birazcık düşününce başıma geleceklere iyi yada fena razı olmaya başladım. Ne isteniyorsa sabırla yaptım en önemlisi de bekledim fakat şuan yaşadığım hayata bakınca hep iyi ki diye hatırlayacağımı da biliyorum.
Benim içinden çıkamayacağımızı düşündüğüm durumu 05449174917 numaralı telefonun sahibi ismail hocamız derhal çözdü kendime daha coşku ile bakıyor ve güzelliğime itina gösteriyorum bu sebeple çocukluk aşkım artık benimle ve elimi tutan son adam olarak devamlı da yanımda olacak. Hiçbir şeyden korkmayın aşk büyüsü yapmak iyi mi yapılır hocamızın dediklerine gore uygulayın söz dinlediğiniz takdir de gerçek bir sevgiye kavuşacağınızdan da güvenli olun. Buraya tıklayarak büyü bozma yazılarını okuyabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Huzurumuz İçin Adıyla Meydana getirilen Büyü Gerekiyordu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası