Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım

Aşk büyüsü yapmak aslen bence o kadar da güzel bir şey değildi eskiden o şekilde düşünürdüm. Bir insan sizi sevmiyorsa ona büyü yaptırmak doğru değil derdim kendime. Doğal ki hayatta büyük konuşmamak icap ettiğini bana oldukça acı bir halde öğretti. Ben bu şekilde düşünürken birine körkütük ve platonik şekilde aşık oldum. Ne yaptıysam bu insandan kendime uzaklaştıramadığı ve hem karşılık almadım hem de oldukça üzüldüm. İşte bu acıyı yaşarken aklıma bu büyü geldi.
Kendime şaşkınlık ettim
Senelerce ters düşünmüş olmama karşın artık bende aşk büyüsü yapmak ve sevdiğim insana kavuşmak istiyordum. Çaresizliğin ne kadar zor bir şey bulunduğunu oldukça acı bir halde öğrenmiştim. Bu mevzuda medyum ismail beyin resmi telefon numarası 05449174917’ü arayarak gerçek anlamda büyük bir destek buldum. Ona ulaşmak için internette meydana getirilen yorumları okudum ve telefon numarasını da oradan aldım siz de benim bu yorumundan kendisinin numarasını alabilirsiniz.
Gecikmeden görüşün sorunlarınızı çözün
Merak edenler için söyleyeyim aşk büyüsü yapmak oldukça karışık bir iş olabilir o yüzden bence kendi başınıza yapmak yerine siz de ne olursa olsun bilen biri ile görüşün bilhassa medyum ismail beyi tavsiye ederim. En azından aklınızda sual işareti kalmaz ve düzmece insanlarla görüşmek zorunda da kalmazsınız. Ben sonuçtan oldukça memnun kaldım şundan dolayı aslına bakarsan körkütük aşıktım şimdi o insanla nişanlıyım. Şu demek oluyor ki amacıma ulaştım darısı sizin başınıza.

Bundan önceki yazımız olan Adıyla meydana getirilen büyü ile sevdiğimle aşk yaşıyorum başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası