Aşk Büyüsü Yaptıran Erkekler

Aşk Büyüsü Yaptıran Erkekler

Aşk büyüsü yaptıran erkekler elde etmek istedikleri bayanları büyüler yardımıyla tesiri altına alabilmektedir. Çoğu zaman bayanların büyülere yatkın ve meraklı olduğu düşünülse de aslen erkekler de oldukca fazla aşk büyüsüne başvurmaktadır. Aşk büyüsünün birçok formu bulunmaktadır ve hepsi de birbirinden değişik şekillerde uygulanmaktadır.

Arama motorlarında meydana getirilen araştırmalarda bazı aşk büyülerin oldukca rahat bir halde yapıldığı ve evde kişinin tek başına uygulayabileceği yazmaktadır. Sadece evde uygulanan aşk büyüsü negatif sonuçlar verebileceği şeklinde kişiye ruhani varlıkların musallat olmasına da sebep olabilir. Bu yüzden büyüler bir tek Havas bilimsel bilgilerine haiz olan medyum hocalara yaptırılmalıdır.

 

PinAşk Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Aşk büyüsü yaptıran erkekler aşk büyüsünün iyi mi yapıldığına dair pek oldukca araştırma yapmaktadır. Kadim büyü kitaplarını incelediğinizde aşk büyüsünün hem ak büyü hem de kara büyü kategorisinde yer aldığını görebilirsiniz. İki büyü birbirinden değişik niyetler içermektedir. Mesela ak büyüler iyi niyet ile uygulanarak iki kişinin mutluluğunu hedeflemekte iken kara büyüler genel anlamda fena niyet ile uygulanmakta ve eşleri ya da sevgilileri ayırmayı amaçlamaktadır.

Aşk büyüsünün türüne gore büyülerde değişik malzemeler kullanılmaktadır. Sadece malzemelerdeki en mühim nokta sihrin süratli ve etkili olması için malzemenin daha evvel asla kullanılmamış olması gerekir. Ek olarak dualar ve tılsımlar ile büyüler mühürlenmektedir. Medyum Hocalar büyülerin her yapım aşamasına hakim olduğundan aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler en iyi medyum hocalar ile çalışmalıdır.

 

Aşk Büyüsü Ne Vakit Tesir Eder?

Aşk büyüsü yaptıran erkekler aşk büyülerinin ne süre tesir edeceğini sabırsızlıkla öğrenmek isterler. Aşk büyüsünün çeşitli yapılış şekilleri olduğundan tesir etme süreleri de değişebilmektedir. Ek olarak etkilerin süratli bir halde görülmesinin sebeplerinden bir tanesi de medyum hocanın tecrübeli olmasıdır. Yedirilerek, indirilerek ya da gömülerek meydana getirilen aşk büyüleri çoğu zaman yapıldıktan birkaç gün sonrasında ortaya çıkabilir.

Aşk büyüsünün kati tesir etme süresi ise 2 ila 3 hafta içinde değişebilmektedir. Ek olarak bazı kişilerin iradesi daha kuvvetli olduğundan dolayı tesir etme süresi 1 aya kadar da uzayabilmektedir. Bu yüzden aşk büyüsü yaptıran kişilerin sabırlı olması gerekmektedir.

 

Rate this post
Yorum yapın