AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü, kişilerin talebine gore yapılabilen büyülerdendir. Aşık olan kişinin, aşkının karşılıksız kalmış olduğu durumlarda devreye girererek pozitif yönde sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Yada kişinin aşkı ya da sevgisinin tamamlanmamış geldiği, yetmediği durumlarda yapılabilmektedir. Bu sebepten kaynaklı aşk büyülerinin da tesirli olması için kesinlikle bir medyum hocadan danışmanlık yapması istenmelidir. Aşk büyülerinin çeşitleri sayıca fazladır. Hatta içinde en oldukça çeşidi barındıran büyü seçimi denilebilmektedir. Bazı çeşitleri hocaya gerekseme olmadan evde uygulanabilmektedir. Sadece bu biçim büyülerin evde yapılması, sonuçlarında meydana gelebilecek bazı olumsuzluklar da barındırmaktadır. Bundan kaynaklı işini hakkıyla yapabilen bir hocaya danışılması oldukça daha iyidir.

Büyü yapılırken, fena niyeti tamamen silmeli ve yalnızca iyi niyet etmeye odaklanılmalıdır. Büyü yaptırılan kişinin ve büyü yapılmasını isteyen kişinin birbirine yaklaşımları için en hayırlı olanı tamamen temiz bir niyet temeline dayanan aşk büyüleridir.

En belirgin şekilde belli olan büyülerden olan aşk büyüsü, yapıldığı andan itibaren etkilerini göstererek hepimiz tarafınca dikkat çeker. Büyü meydana getirilen şahıs, hayatında ani değişimler yapmak için sabırsızlanan bir hale bürünür, enerjisi artar. Hayata karşı daha pozitif bakmaya adım atar. Aşık olmanın vesilesi ile beraber iş hayatında ve toplumsal hayatındaki ilişkilerini olduğundan daha iyi hale getirebilmek için her zamankinden oldukça daha çok çaba sarf eder.

Büyü tesirindeki şahıs, devamlı olarak aşık olması ihtiyaç duyulan kişiyi düşlemeye adım atar. Eski haline nazaran apayrı bir ruh hali içine girer ve sevilmiş olduğu kişiyi aklından çıkaramaz olur.

Sihrin etkilerinden biri de: Büyü meydana getirilen kişiyi olduğundan daha duygusal hale getirmesidir. Bu sebepten kaynaklı şahıs, sık sık aralıklarla modunu değiştirip bir neşeli, bir aksi bir hale gelebilmektedir. Bu süreçlerin hepsi normaldir.

AŞK BÜYÜSÜNÜ ANLAMAK İÇİN

Genel olarak meydana getirilen büyüleri anlamanın birçok yolu bulunmaktadır. Başarı göstermiş bir medyum hocanın yapmış olduğu büyüyü algılamak ilk seferde birazcık zor olabilmektedir. Kişinin kendine büyü yapıldığına dair şüpheleri var ise; kendini gözlemlemesi ve gözlem süresinde de çevresinden destek alması netice elde etmeye destek olacaktır. Aşk büyüleri oldukça sık uygulanan ve derhal hepimiz tarafınca malum bir büyü çeşidi olduğundan, kimi süre yakın çevreden kimi süre da asla beklenmeyen hatta tanışılmamış bir şahıs tarafınca bile yapılmış olabilmektedir.

Aşk büyüsünü başarıya ulaşmış bir uygulama olarak tamamlamak isteyen kişilerin alanında tecrübeli, her ilimden deneyime haiz bir medyum hoca ile ortaklık yapması gerekir. Bazı büyü çeşitlerinde, büyü yapılacak kişiye ilişkin olan fotoğraf-saç teli- peçete benzer biçimde kişisel eşyaları istenebilmektedir.

Bu biçim büyülerin yapılıp yapılmadığını idrak etmek için dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan emareler şunlardır:

-Büyü meydana getirilen kişinin, olduğundan daha sık rüya görmeye ve rüyasında da aşık olması ihtiyaç duyulan kişiyi görmeye başlaması.

-Kişinin, hayvanların kendisine agresif ve saldırgan davrandığını farketmesi

-Herhangi bir sebep olmadan duygularında birden bire değişim göstermesi

-Büyü meydana getirilen kişinin uyku uyuma sürelerinin uzaması. Kimi süre 12 saati kabul eden uykuların uyunması

-Büyü meydana getirilen kişinin, aşka düştüğü kişiyi oldukça kısa süre için bile görmeye emek harcaması ve yanında olmaya emek harcaması

-Kişinin, devamlı aşka düştüğü kişiyi düşünmeye başlaması ve ne yaparsa yapsın aklından çıkaramaması.

Şeklinde yaşanabilecek hadiselere dikkat edilmelidir. Aşk büyüleri oldukça etkili olduğundan istenmeyen durumlarda uygulanması kompe bir yaşamı etkisinde bırakır. Her ferdin kendini gözlemlemesi ve algılamaya emek harcaması oldukça önemlidir.

Sevdiğinize kavuşmak, aşkınızı tazelemek için hocamızın derin ilminden ve faziletlerinden nasiplenebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek en etkili ve güvenilir aşk büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın