Aşkıma Yeniden Kavuştum

Aşkıma tekrardan kavuşmak için elinizden neler geliyor bu mevzuda sizlere bilgiler vereceğiz ; Kız arkadaşımla üniversitede tanıştık. Uzun seneler mükemmel bir aşk yaşadık. Birlikteliğimiz evliliğe doğru ilerliyordu fakat benim yapmış olduğum affedilmesi güç bir hata yüzünden maalesef kız dostum tarafınca terk edildim. Hatamın ne kadar çirkin ve affedilmez bulunduğunun her ne kadar bilincinde olsam da ondan başka hiçbir hanımla mutlu olamayacağımı biliyordum. Hele ki onun, bir başkasıyla evlenebileceğini düşünmek beni çıldırtıyordu. Araya hatırı sayılır arkadaşlarımı, dostlarımı sokarak onu kendime döndürmeye çalışıyordum fakat bu uğraşlarımın her biri sonuçsuz kalıyordu.

Etkisi altına alan Aşk Büyüsü

Bigün bu derdim için büyü yaptıracağım asla aklıma gelmezdi fakat oldu. Yakın arkadaşlarımdan biri gizli saklı güçlere inanan biridir dolayısıyla bu mevzuda beni etkilemesi kolay oldu. Arkadaşımla beraber hoca arayışına düştük. İnternette gezindiğimiz günlerden birinde ismail hocanın sayfasını incelemeye koyulduk. Aşk vefki için kendisiyle görüşme sonucu aldım. Sevdiğim kızı tekrardan kendime âşık etmenin heyecanı içinde kendimi asla olmadığım kadar sabırsız fakat ümitli bir o denli da mutlu hissetmeye başladım. Aylardan beri içime oturan terk edilmişlik gerçeğinden bir an ilkin kurtulacağım günü beklerken ismail hoca yardımıyla beklentilerim cevap buldu.

Tekrardan Doğan Gibiyim

Sevdiğim kızı tekrardan kollarımın içinde bulmak, aşkla bakan gözlerine bakma şansı yakalamak, kısacası ismail hoca yardımıyla hayalim olan bu aşkı tekrardan kazanmak mükemmel bir duygu. Sizin de benim şeklinde ya da daha değişik mevzularda derdiniz, sıkıntısınız var ise sürüklendiğiniz çıkmazlardan hocamız yardımıyla kurtulabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası