aşkından delirten kara büyü

Aşkından delirten kara büyü iyi mi yapılır siz kıymetli okurlarımıza bu mevzuda mühim bilgiler vereceğiz ; Tarihin ilk dönemlerinde  krallara, din adamlarına, komutanlara ve büyük tüccarlara uygulanan bu büyü daha sonraki çağlarda tüm cemiyet kesimlerinde uygulanmıştır. Delirtme büyüsü daha fazlaca intikam almak yada bir şahıstan kurtulmak için başvurulan bir büyü uygulaması olmuştur.

Delirtme büyüsünün emareleri aslına bakarsak sihrin tesirini göstermeye başladığı ilk 40 günlük süreyi kapsamaktadır. Zira delirtme büyüsü tesirleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve 41. günde kişiyi tamamen akıl sağlığından yoksun eden şer bir uygulamadır.Uyku düzeni altüst olur, şahıs ya asla rüya görmez ya da fazlaca karmaşık rüyalar görür.Şahıs sık sık kulağında çınlama sesi yada bebek ağlaması duyar.

Şahıs daha ilkin olmadığından fazlaca daha unutkan olur.Dış görünüşü ile ilgilenmeyi dikkatsizlik eder yada kendisine asla yakışmayacak giysiler ile takılar seçer.Sebepsiz yere bağırıp çağırır, kırıp döker. Bir hint büyüsü olup fazlaca etkili bir büyüdür. Yarım çay bardağı hint yağının içine aşkından delirmek istediğiniz kişinin saçından bir tutam ve bir tane ufak vesikalık resmi konmalıdır. Aşkından delirtmek istediğiniz kişiyi anne adı ile sufle etmeli ve “akraajji mikarajilli, munhi aşke kallasi ve min” kehaneti 100 kere seslibir şekilde okunmalıdır. Hemen sonra hint yağı tam gece yarısı metal bir kabın içinde yakılmalıdır. 40 gün sonrasında tesiri görülen bu büyü kara büyü niteliğindedir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası