Aşkından Delirtme Hint Büyüsü

 

Aşkından delirtme büyüsü iyi mi yapılır sizlere bu mevzuda mühim bilgiler aktaracağız ; Tarihin ilk dönemlerinde krallara, din adamlarına, komutanlara ve büyük tüccarlara uygulanan bu büyü daha sonraki çağlarda tüm cemiyet kesimlerinde uygulanmıştır. Delirtme büyüsü daha fazlaca intikam almak yada bir şahıstan kurtulmak için başvurulan bir büyü uygulaması olmuştur.

Aşkından Delirtme Hint BüyüsüPin

Delirtme büyüsünün emareleri

 1. Delirtme büyüsünün emareleri aslına bakarsak sihrin tesirini göstermeye başladığı ilk 40 günlük süreyi kapsamaktadır. Zira delirtme büyüsü tesirleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve 41. günde kişiyi tamamen akıl sağlığından yoksun eden şer bir uygulamadır.
 2. Delirtme büyüsünün ilk 40 günde doğrusu kişiyi tam deliliğe sürüklemeden ilkin gösterdiği emareler şunlardır:
 3. Uyku düzeni altüst olur, şahıs ya asla rüya görmez ya da fazlaca karmaşık rüyalar görür.
 4. Şahıs sık sık kulağında çınlama sesi yada bebek ağlaması duyar.
 5. Şahıs daha ilkin olmadığından fazlaca daha unutkan olur.
 6. İnsanlardan kaçma eğilimi gösterir.
 7. Dış görünüşü ile ilgilenmeyi dikkatsizlik eder yada kendisine asla yakışmayacak giysiler ile takılar seçer.
 8. Konuşma kabiliyeti zayıflar, dil sürçmeleri ile anlam ifade etmeyen ifadeler sarf etme eğilimi artar.
  Sebepsiz yere bağırıp çağırır, kırıp döker.
 9. Bir noktaya devamlı bakar, dalgın bir ruh haline kapılır.
 10. Sihrin tesiri ile aşırı vesveseli ve korkak olur. (Bazı vakalarda büyülenmiş şahıs kendisinden beklenmeyecek derecede cesaret gösterileri yapabilir.)

Imgesel kişiliklerle konuşur.

Birbirinden değişik onlarca delirtme büyüsü vardır. Karabiber büyüsü, şah büyüsü, baraka büyüsü, Lamia büyüsü, Çingene büyüsü ve Hint seçimi delirtme büyüsü en yaygın başvurulan uygulamalardır.Bu büyüler içinde en süratli etki edeni (40 günde) Hint seçimi delirtme büyüsüdür. Öteki delirtme büyüleri çoğu zaman 6 ay ile 14 ay içinde bir sürede tesirini göstermektedir.
Hint seçimi delirtme büyüsünün yapılışı

Hint seçimi büyüyü bir kişiye yönelik yaptırmak için kişi hakkında şu bilgilere haiz olmak gerekir:

Kişinin tam adı (Eğer kişinin ön adı yada kendisine takılan lakaplar var ise bunlar da ne olursa olsun öğrenilmelidir. Büyü uygulamalarında kişinin soyadı asla mühim değildir. Soyadı terimi son yüzyıllarda ortaya çıkmış bir isimlendirmedir ve tarihte yeri yoktur)

Kişinin annesinin adı (Büyü uygulamalarda soy bağları baba üstünden değil anne üstünden takip edilir.)Kişinin sol ayakkabısının taban ölçüsü (Bu işlem için kişinin ayakkabısı beyaz bir kumaş ya da kağıt üstüne bırakılır ve kalemle ayakkabının etrafı çizilir.)

Delirtme büyüsü için vefk yazma

Büyü meydana getiren üstat, büyülenecek kişinin daha evvelde alınan sol ayakkabısının tabanı ölçüsünde bir kağıt keser. Bu kağıdın üstüne bir vefk hazırlar.Vefk, büyü yapmak maksadıyla hazırlanan kağıt parçası anlamına gelir. Bu kağıtta şahıs hakkında temel bilgiler yazıldıktan sonrasında şahsın iyi mi delirtileceğine dair detaylar da belirtilir.Vefk yazma aşamasından sonrasında kişinin adındaki harf sayısı kadar kırmızı bir ipe düğüm atılır ve düğümler üstüne tılsımlı sözcükler okunması mümkün.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın