Ayırma Büyüsü İçin Yapılan Dualar

Ayırma büyüsü için yapılacak olan dualar neler sizlere bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Birbirini seven iki kişiyi iyi mi ayırabilirsiniz sizlere bunun hakkında bilgiler vereceğiz ; İki çifti birbirinden ayırmak için meydana getirilen ayırma büyüsü duası ile istenilen iki çift birbirinden duygusal anlamda zıt düşmesi sonucu ayrılırlar.Ayırma büyüsü cinlele beraber şu yakarma ile başlanır;

Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem.

İki çifti medyumların kullandığı bir yöntem olan ayırma büyüsü çiftleri birbirinden ayırabilirken aynı zamadna bir tek soğutma şeklinde tesirleri görülmektedir. Daha oldukça evli çiftler, sevgililer yada birbirini seven iki çifti birbirinden ayırmayı elde eden bu büyüler güçlü ve etkili büyülerdir. Bu büyüyü bir tek medyum’lar yapabilir. Ayırma büyüsünü hepimiz yapması imkansız o nednele bir tek işinin ehli olan kişilerle bağlantı oluşturmak gerekmektedirKısa sürede tesirini gösteren bir büyü şeklidir..

Sevdiğiniz kişinin size aşık olma duası

Sevilmiş olduğu kimsenin kendine aşık olması niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonrasında,niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya adım atar.ZALİKE FETHAN KARİBEN e kadar gelir.sonrasında 312 kere YA RAKİP adını okuyup yine Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir.Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder. Daha detaylı informasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası