Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siz de benim benzer biçimde ayırma büyüsü arayanlardan yada iyi mi yapıldığı ile ilgili araştırma yapanlardan biriyseniz yazdıklarımı ne olursa olsun okuyun. Yaşını başını almış bir bayanım ve iki oğlum var. Bunlardan biri hemen hemen üniversite talebesi iken evli bir hanımla ilişki yaşamaya başladı. Ne dediysek, ne yaptıysak kendisini ikan edemedik ve bu yasak ilişkiyi sürdürmeye devam etti. Hanım da oğlumu bir türlü bırakmıyordu fakat evliliğinden de vazgeçmiyordu. Açıkçası oldukça sorun ve üzüntü verici günler geçirdik.

Ayrılmalarını İstiyordum Ve Ayırdım

Bu işin sonu yoktu ve oğlum okulu filan boşlamıştı. Doğal olarak ki onca emek boşa gidiyordu ve üstelik bu hanım zenginliğimizden de faydalanmış olduğu için oğlumun parasını yiyor fakat eşinden de ayrılmıyordu. Ne yazık ki oğlumu kullanıyordu. O nedenle ben de ayırma büyüsü iyi mi yapılır diye bir araştırma içine girdim ve internette medyum ismail hakkında oldukça iyi yorumlar okuduğum için kendisine ulaşıp bana yardım edip edemeyeceğini sormuş oldum.

Oğlum Kendine Geldi ve Mezun Oldu

Bu büyüyü yaptırdığım gün itibariyle oğlum o hanımdan yavaş yavaş soğudu ve ayrıldı. Hanım oldukça uğraşsa da geri dönmedi ve eğitimine kalmış olduğu yerden devam etti. Şu an mezun oldu ve güzel bir işe başladı. Ben de babası da oldukça memnunuz. Kesinlikle medyum ismail olmasa bunu başaramazdık. Sıkıntıları olanlar için numarasını vermek isterim. 05449174917 bu numaradan arayıp her sorununuz hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Anası Bizi Ayırmaya Çalıştı başlıklı makalemizde Anası Bizi Ayırmaya Çalıştı, sevgilini bağlama büyüsü ve sevgilini bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası