Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Birinden ayırmak istediğiniz kişiyi iyi mi ayırırsınız sizlere bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Büyü, ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Büyü mevzusunda yeterince bilgili olmayanlar sihrin yalnızca kara büyüden ibaret bulunduğunu sanırlar. Bu yüzden büyü ya da maji denildiğinde akla ilk olarak kara büyü gelir. Ak büyü, iyi niyetle bir canlının iyiliği için meydana getirilen büyüdür. Ruhsal şifacılık yada bencilce bir amaç gütmeyen dualar vb. bu gruba girer. Kara büyü ise, fena niyetle, nefsani amaçlarla, maddi yada içsel bir çıkar sağlamak suretiyle meydana getirilen büyüdür. Çeşitlerine gore farklılık gösteren büyüler vardır. Bunlardan bir taneside ayırma büyüsüdür.

Ayırma büyüsünde amaç beraber olan iki insanoğlunun, birbirini seven iki insanoğlunun artık birbirini sevmemesi ve beraber olacak bir amaç bulamamasıdır. Bunu başarabilmek için başvurulan büyü yöntemine gore, birbirinden ayrılması istenen kişiler birbirlerine hoş olmayan şekillerde hoş olmayan huylarda gösterilir. Şahıs bunu gördüğünde artık o kişiye bir histe bulunmaz ve beraber olmak istemez şu demek oluyor ki aralarında ayrılık meydana gelir. Büyüyü yaptıran şahıs amacına ulaşmış olur ve beraber olmalarını istemediği şahıs artık ayrılmışlardır.

Ayırma büyüsü en başta bakıldığında oldukça fena şeklinde gözüksede aslına bakarsak öteki büyüler gibidir. Her büyüde olduğu şeklinde şahıs aşk mevzusunda doygunluk olmak ister. Ya kendisini aldatan kocasını birisinden ayırır yada oldukça sevilmiş olduğu kişiyi başka birisinden ayırmak ister. Bu şekilde olabileceği şeklinde şahıs kendisinden birisini ayırmak için yaptırabilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası