Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü nedir sorusu, büyülerle ilgilenen kişilerin sordurulmuş olduğu sorulardan bir tanesidir. Ayırma büyüsü, iki insan arasındaki ilişkiyi bozmak yada sona erdirmek için meydana getirilen bir tür büyüdür. Bu tür büyülerde amaç, hedef kişiler arasındaki sevgi, saygı, sadakat şeklinde bağları zayıflatmak ve sonunda koparmaktır.

Ayırma büyüleri, insanların hayatlarını ciddi şekilde etkileyebileceği için oldukça güçlüdür. Bu tür büyülerin niçin olduğu sonuçlar içinde ayrılık, yıkılmış aileler, iş kayıpları ve hatta intihar vakaları bulunabilir. Eski sevgilisinin mutlu olmasını istemeyenler, platonik aşka düştüğü kişiyi ayırıp kendisiyle beraber olmasını isteyenler ve daha pek fazlaca amel için büyü yapmak isteyenler sihrin amacını ve yapılışını merak edebilirler. Bu durumda karşılarına ayırma büyüsü çıkar. Peki bu büyü nedir ve iyi mi yapılır?

Ayırma Büyüsü Nedir?Pin
Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayrıma Büyüsünün Amacı Nedir ve Iyi mi Yapılır?

Ayırma büyüsü nedir sorusunun bir türevi de sihrin amacı nedir şeklindedir. Ayırma büyüleri, çoğunlukla öteki kişilerin mutluluğunu yok etmek yada kişisel kazançlar için yapılır. İnsanlar çoğu zaman kıskançlık, intikam alma, denetim etme ihtiyacı yada düşmanlık sebebiyle bu tür büyüleri kullanırlar.

Bu tür büyüler, çeşitli ritüeller ve formüller kullanılarak yapılır. Bunlar içinde mum yakmak, büyülü sözler söylemek, esrarengiz objeler kullanmak ve çeşitli semboller çizmek şeklinde yöntemler bulunabilir. Sihrin yapılışı için pek fazlaca dinsel tören bulunmuş olduğu için bir medyuma danışılması tavsiye edilir.

 

Ayırma Büyüsü Iyi mi Bozulur?

Eğer bir şahıs, başka bir kişiyi ayırmak yada denetim altında tutmak için bir ayırma büyüsü yaptığını düşünüyorsa, bu tür büyülerin etkisinden kurtulmak için bazı adımlar atabilir. Ilk olarak, sihrin ne işe yaradığını ve kimin tarafınca yapıldığını idrak etmek önemlidir.

Ondan sonra sihrin etkisinden kurtulmak için birçok değişik yöntem vardır. Bu yöntemler içinde dualar, meditasyon, enerji emek harcamaları ve uzman bir medyumdan yardım almak sayılabilir. Doğal bunların yanı sıra en etkili yöntemin de medyumlarla çalışmak olduğu söylenebilir. Zira medyumlar yüksek ilim sahibi insanlardır. Böylece büyüleri bozabilecek dualar ve hususi tılsımlar kullanabilirler. Ayırma büyüsü nedir sorusundan sonrasında sorulan sihrin iyi mi bozulacağı sorusunun cevabı ise bu şekildedir.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası