Ayırma büyüsü yaptım rahatladım

İki yıl ilkin eşimin tanıştığı bir bayan hayatımızı mahvetti. Eşim varlıklı bir insandır ailesi de fazlaca zengindir o yüzden çevresinde devamlı ondan yararlanmak isteyen kişiler olmuştur. Bu hanım da eşimin parasını yiyecek için resmen tuzak kurmuştu. İki tane güzeller güzeli evladınız vardı ve ben evliliğimin bozulmasını istemiyorum bu sebeple eşimi de fazlaca seviyordum. Bu hanımdan kurtulması için ayırma büyüsü iyi mi yapılır diye öğrenmeye çalıştım.
Eşimi o hanımdan kurtarmak istiyordum
Oldukca yakın bir dostum yaşadığım sıkıntıya tanık oluyordu o yüzden onunla beraber bu mevzuları araştırmaya başladık ve ikimiz de internetten ayırma büyüsü iyi mi yapılır diye tüm yorumları okuduk. Tek istediğim şey eşim o fena hanımdan ayırmaktı. Bu aşamada yorumlarda bilhassa pek fazlaca kişinin medyum ismail beyi tavsiye ettiğini gördüm. Birazcık araştırınca kendisinin resmi telefon numarasını 05449174917’ü bulduk ve derhal iletişime geçtim.
Eşimi o hanımdan kurtardım
Ayırma büyüsü iyi mi yapılır bilmiyordum fakat Medyum ismail Bey ile görüşerek bu mevzuda bana destek olacağından emindim nihayet o şekilde de oldu. Oldukca merhametli bir insan ve son aşama mütevazi biri o yüzden tanıştığınız süre siz de fazlaca rahat bir halde iletişime geçeceksiniz ve sorunlarınızı çözeceksiniz diye düşünüyorum. Onunla tanıştıktan sonrasında eşim o hanımdan uzaklaşarak eve geldi bu sebeple yaptırdığım büyü hakkaten fazlaca kısa süre içinde tesir gösterdi.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası