Ayırma Büyüsü Yaptıranlar | Medyum Hocanız

Ayırma Büyüsü YaptıranlarPin

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar

Ayırma büyüsü yaptıranlar çeşitli nedenlerle bu büyüyü yaptırmaktadırlar. Ayırma büyüsü bir kişinin sevgilisinden yada eşinden ayrılmasını sağlamak için meydana getirilen büyü çeşididir. Anneler ve babalar, evlatlarının gönlünü yanlış kişiye kaptırması sebebiyle aileye zarar geleceğini düşünerek ayırma büyüsü yaptırmaktadır. Bunun haricinde evli çiftlerde eşlerden biri başka biriyle ilişki yaşamaya başlayınca yada evi terk edince yuvayı korumak için birlikteliği bozmamak için ayırma büyüsü yapılabilir. Ek olarak kıskançlık sebebiyle iki kişiyi birbirinden ayırmak için de ayırma büyüsü yaptırılmaktadır.

Ayırma büyüsü yaptıranlar; eğer kıskançlık ve rahat sebeplerden dolayı bu büyüyü yaptırıyorlarsa bu fena niyetli Kara Büyü sınıfına giren bir büyüdür. Ustalaşmış bir medyuma danışmadan yapılması tavsiye edilmez. Sadece iyi niyetli bir amaç var ise ve kendi yakınlarınıza, tanıdık, akrabalarınıza ve sevdiklerinize musallat olan fena niyetli birinden ayırmak amacıyla yapılıyorsa O vakit bu büyüye daha pozitif yönde gözle bakılır.

 

PinAyırma Büyüsü Yapıldığını Iyi mi Anlarız?

Kişinin hayatında ciddi problemler yokken bile sıkılganlık, aniden gelen umarsızlık hissi ve geleceğe dair şüpheli yaklaşımlar hissediyorsa ayırma büyüsü yapıldığını anlarız. Bunun haricinde baş ağrısı, baş dönmesi ve halsizlik bitkinlik şeklinde emareler görülebilir.

Ayırma büyüsü yaptıranlar için bu fazlaca ciddi bir karardır. Ayırma büyüsü kara büyüdür. Kara büyülerin tesir gücü fazlaca fazladır. Yuva oluşturmak yada iki insanoğlunun birleştirmek için meydana getirilen büyüler Ak büyüdür ve bu tip büyüler medyumların hocaların ve toplumun tercih etmiş olduğu büyürlerdir. Fakat iki kişiyi ayırmak için meydana getirilen büyüler fena niyetli büyülerdir. Dolayısıyla bu büyüyü yaptırmak için fazlaca haklı gerekçeleriniz yoksa bu büyüyü yaptırmak tercih edilmez.

 

Ayırmak İçin Meydana getirilen Büyü Emareleri

Ayırmak için meydana getirilen büyülerin emareleri, durduk yere halsizlik bitkinlik yada baş ağrısı hissetmektir. Bunun haricinde kişinin ilişki içinde bulunmuş olduğu şahıs ile sebepsiz yere küçücük yada daha büyük münakaşa ve kavgalar yaşamaya adım atar.

Ayırma büyüsü oldukça ciddi bir mevzudur. Ilk olarak sakin ve güvenli olmakta yarar vardır. İki kere düşünüp bu büyüyü yaptırmaya karar verebilirsiniz. Ayırma büyüsü yaptıranlar, fazlaca güçlü bir büyü olmasının sebebiyle neticelerini derhal almaktadırlar.

 

 

 

Rate this post
Yorum yapın