Ayırma Duası Yapan Hoca

Hayatta bazı olumsuzluklar sebebiyle problemler ortaya çıkabilmektedir. Ayrılık için hazırlanan etkili dualar yada tılsımlar bulabilirsiniz. Adam yada kadının ayrılması problem çıkarmadan kendi isteğiyle soğuyup uzaklaşması yönünde sık tercih edilen bir işlemdir. Başımıza fazlaca türlü vakalar gelebilir. Sevdiğimiz kişiden soğuyup yada eşinizin sorumsuz ve alakasız davranışlarından bıkıp ondan kurtulmak isteyebilirsiniz. Bir çok vakit eski nişanlı ve sevgilinin tehtitkar ve santaj olarak üzerinizde baskı kurması benzer biçimde durumlarda onu uzak tutup kendinizden soğutmak ayırmak için de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra aranıza giren başka bir hanımı uzaklaştırma konularınıda kapsamaktadır. İnsanın iç huzuru ne kadar iyi olursa hayata perspektif ve ileriyi görmesi o denli net olacaktır. Bu mevzuyla ilgili uzman kişilerce hazırlanan bir ekip işlemlerde bulunmaktadır.
Allahumme inni es’elüke ya alimel hafiyyeti, ya menissemaü bi kudretihi mebniyyetün. Ya menü arda bi kudretihi medhiyyetüan. Yada menişşemsü vel-kameru binuri celulihi müşrikatün müdeitün. Yada mukbilen ala külli nefsin zekiyyetin, ve ya meşkine ru’bil haifine ve ehlil beliyyeti. Yada men havayicel haklı indehü mak diyyeten. Ve ys men neca yusufe minel abdiyyeti, ve ya men leyse lehu bevvabun Adin, ve la sahibun yuğşa, ve la vezirun yü’ta. Ve la Ğayrehu Rabbün Yüd’a, ve la yezdahü ala havayici illa keremen ve cuden. Salli ala seyyidina Muhammedin ve alihi, ve a’üni suali inneke ala külli şey’in kadirun. Ya kayyumü, ya Erhamerrahimin.

Ayırma Duası Yapan HocaPin

Bundan önceki yazımız olan Erkeğimin Aldatmaması için Yakarma başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası