Ayrılan Eşimi Nasıl Kendime Bağlarım?

Ayrılan Eşimi Iyi mi Kendime Bağlarım?

Ayrılan eşimi iyi mi kendime bağlarım? Sorusu hakkında dört gözle beklenen her şey bu yazı de cevaplanacaktır. Evlilikte İki şahıs saygı bağları oldukça önemlidir. Çiftler birbirine saygılı olduğu müddetçe evlilik güzel halde devam eder. Yuvayı dişi kuş yapar şeklinde oldukca güzel bir atasözümüz vardır. Ilk olarak hanımefendiler kocalarına karşı kıymet vermeye ve mutluluğa odaklanmalıdır.

Evlilikte Meydana getirilen en büyük hata her şeyi ilgiyi sevgiyi daima kocadan beklemektir. Oysa ki hanım kocasına kıymet verip ona özenli yaklaşırsa kadının verdiği bir adım emeğin karşılığını adam on adım emek olarak geri dönüş yapmış olacaktır. Sadece hanımefendiler asla emek vermeyerek her şeyi karşıdan bekleyerek büyük bir hata içine girmektedirler. O da eşleri birbirinden soğutmakta ve ayrılmaya kadar gitmektedir.

Ayrılan Eşimi Nasıl Kendime Bağlarım?Pin
Ayrılan Eşimi Iyi mi Kendime Bağlarım?

Eşini Kendine Bağlamanın Yolları

Ayrılan eşimi iyi mi kendime bağlarım? Sorusu pek oldukca şahıs tarafınca merak edilir. Tertipli bir ev Yaşamı oluşturmak ev düzenini sürdürmek eşleri birbirine ve eve bağlar. Evin düzeni genel olarak evin hanımından beklenmektedir. Seviye mutluluk getirir. Hanım kendine evine ve eşine iyi bakarsa ve itina gösterirse o mutlu bir evlilik ve birbirine bağlı çiftler olur.

Alınganlık ve kırılganlık evlilik ilişkilerinin en büyük düşmanıdır. Ne olursa olsun ne yaşanmış olursa olsun alınganlık yapmayınız ve kırılganlık göstermeyin. Evlilikte olgun taraf çoğu zaman hanım olmaktadır. Bu şekilde yaklaşırsa adam de hanıma doğru eğilim göstermeye adım atar. Karşı tarafı övmek becerilerin takdir etmek ve kusurlarını görmezden gelmek tolere etmek erkeği hanıma bağlar. Tertipli bir ev yaşamı, kadının yiyecek yapması ve cinsel yaşam erkeği bana bağlar.

 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Ne Yapmalı?

Karşı tarafa suçlayıcı hakaret edici ve renkli rencide edici sözlerden kaçınmak oldukca faydalıdır. Adam gururunu incitici sözler erkeği ilişkiden soğutur. Bizlere karşı en büyük hatası ve hatayı işlemiş olsa bile o anda yüzüne vurmak asla hoş olmaz. O şekilde bir durumda adam hem suçlu hem kuvvetli olacak ve evi terk edecektir. Dolayısıyla birlikteliği kurtarmak için değişik yöntemler uygulamak daha isabetli olacaktır. Bunun birinci yolu affetmektir.

Ne yaşanmış olursa olsun, eğer evliliğe devam etmek istiyorsanız affederek sıfırdan bir sayfa açmak gereklidir. Ayrılan eşimi iyi mi kendime bağlarım. Eşinizin sizi ilk günkü benzer biçimde sevmesini sağlamak için ak sihrin etkinliğini ve özellikleri yararlı olmaktadır.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası