BAĞLAMA BÜYÜSÜ BOZMA

Bağlama büyüsü işlemi; sevilen, hoşlanılan, aşık olunan kişiyi kendine aşık etmek için meydana getirilen ve tercih edilen bir büyü çeşididir. fazlaca kuvvetli ve süratli etki edebilen ve çoğu zaman herkeste işe yarayan bu sihrin iyi mi bozulacağına dair detayları sizler için derledik.

Bağlama büyüleri, kesinlikle alanında tecrübeli medyum hocalar tarafınca yapılmalıdır. Bağlama büyüsünün bozulması işlemi de kesinlikle evde denenmemeli aynı şekilde medyum bir hoca tarafınca bozulma işlemi gerçekleştirilmelidir. Gelmiş geçmiş tüm büyüler de olduğu şeklinde bağlama büyüsünün de yapılması için kendine özgü metotları vardır. Gene aynı şekilde bağlama büyüsünün bozulması da belli başlı yöntemler üstünden gerçekleştirilir.

Ilk olarak Bağlama büyüsünü bozacak olan hoca ne olursa olsun daha ilkin bağlama büyüsü bozmuş olmalıdır. Kendini medyum hoca olarak tanıtan fakat kafi data birikimine ve tecrübeye haiz olmayan kişilerce bağlama büyüsü bozdurma işlemi esnasında yaşanmış olan bazı olumsuzlukların olduğu bilinir. Bağlama büyüsü bozum işlemi fazlaca dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan ve duyarlı olan bir işlemdir bu işlemin her an ters tepebilme ve tesir gösterebilme ihtimali bulunur. Bağlama büyüsünü bozacak olan hocanın tüm farklılıklara uyum sağlayabiliyor olması ve kolay adapte olan bir hoca olması gerekmektedir. Bağlama büyüleri rahmani niyetler taşıyarak meydana getirilen büyülerdir. Rahmani büyüler içinde en etkili büyüler olduğu bilinir. Bundan kaynaklı bağlama büyülerinin bozulma işlemi derhal gerçekleşmez, işlemi meydana getiren medyumun mevzuya yeterince hakim olması gerekir. Eğer bağlama büyüsünü meydana getiren medyum hoca, kimsenin bilmediği değişik bir yol üstünden bu işlemi gerçekleştirmiş ise büyüyü bozacak olan medyum hocanın zorlanması kaçınılmazdır. Bağlama büyüsü bozma işlemi esnasında ehemmiyet taşıyan öteki noktalardan birisi de kişinin ne kadar süredir sihrin tesirinin altında kaldığıdır. Bununla beraber fena niyetlerle gerçekleştirilmiş olan bağlama büyülerinin bozulması rahmani amaçla meydana gelen bağlama büyülerinin bozulmasına nazaran daha zor ve uzun sürelerde gerçekleştirilir. Büyü etkisindeyken kişinin, büyü etkilerine karşı koyup koymadığı da fazlaca büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Bağlama büyüsü etkisi altındaki bir çok insan, hayatındaki değişimleri fark edemeyecek duruma gelmektedir. Genel olarak aile ve fazlaca yakın çevre tarafınca fark edilen bir büyü çeşididir. Bilhassa aşıkların günlük hayatlarında asla fark etmedikleri sadece dışarıdan gelen ikazlar yardımıyla farkına vardıkları bir büyüdür. Bağlama büyüsü ilk fark edilmiş olduğu an bozulmaya başlanmalıdır. Daha çok süre geçmesi bağlama büyüsünün tesirini artırarak büyü bozma işlemini zorlaştırır bağlama büyüsü ile ilgili bazı bozma ritüelleri bulunur bununla beraber bağlama büyüsünü bozmak için iki değişik yöntem vardır. Bunlardan birincisi vefk ikincisi ise duadır. Sihrin tesir alanını tersine bir enerjiye çevirmektedir

BOZMA İŞLEMİ

Kişilerin uzaktan ya da yakından asla fark etmeksizin kendilerine biri tarafınca büyü yapıldığını düşündükleri andan itibaren asla zaman kaybetmeden bir medyum hocaya danışması yapabilecekleri en uygun şeydir Bir medyum hocaya danışarak büyü iyi mi çözülür, büyü iyi mi bozulur şeklinde sorulara kolay, kısa ve net cevaplar bulunur. Sihrin etkisinden kurtulmak, tesirinden uzaklaşmak böylece mümkün olur her bir büyüğünün çözümü değişik uygulamalar, değişik metotlar ve değişik ritüeller ile gerçekleştirilmektedir. Kişinin üstünde bulunan sihrin çözülmesi ve kişinin bu büyüden kurtulması, olumsuzlukların yok edilmesi sadece ilim irfan sahibi bir medyum hoca tarafınca yapılabilmektedir. Bununla beraber büyü bozmak için okunan yakarma, büyülerin ortadan kaldırılması, yok edilmesi ve bozulması için çokça destek olmaktadırlar.

Bağlama büyülerinin etkilerinden kurtulmak için sitemiz üstünden iletişime geçerek en etkin ve kalıcı bir halde işlem gerçekleştirebilir ve medyum hocamızın ilminden faydalanabilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın