Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik

Geçtiğimiz yıl kızım oldukca hovarda bir erkekle evliliğe ilk adımını attı ve biz onu oldukca uyarmamıza karşın bu birlikteliği yapmak da ısrar eden olduğundan hiçbirimiz ona karşı gelmedik. Ne yazık ki evliliğinde yaşamış olduğu problemler hepimizin tahmin etmiş olduğu şeylerdi zira evlendirilmiş olduğu kişiyi son aşama güvenilmez bir insandı. Çok da fazla hovarda biri olduğundan kızım devamlı olarak aldatıyordu fakat Kızım ona deli divane aşka düştüğü için söylediklerimizi hiçbir süre dinlemedi. Ben de evliliğinin daha iyi olması için bağlama büyüsü yaptırıp kocasını en azından çapkınlıklarından vazgeçirmeyi umuyordum.
Kocası çapkınlıktan vazgeçti
İnternette pek oldukca bağlama büyüsü çeşidi vardı ve ben bunların hangisinin kızım için uygun olacağını tam olarak bilmiyordum. Bu mevzuda ne kadar okuma yaparsam yapayım kafam devamlı karışıyordu ben de medyum ismail bey ile görüştüm. Kendisine oldukca yakın bir dostum önermişti ve resmi telefon numarası olan 05449174917 nolu hatta da ondan almıştım. Doğal ki asla zaman geçirmeden kızımın mutluluğu için ismail Bey ile görüştüm.
Kızımı el üstünde tutuyor
Kendisi ile bağlama büyüsü hakkında yeterince konuştuktan sonrasında derhal işe koyulduk. Yapmış olduğu büyü hakikaten oldukca etkiledi zira derhal ertesi ay kızının eşi oldukca garip bir halde eve erken gelmeye ve ona hediyeler almaya başladı. Sertlik kalmamıştı ve fena söz de etmiyordu tam tersini kızıma karşı aşırı ilgili ve şefkatli yaklaşıyordu zira büyü işe yaramıştı.

Bundan önceki yazımız olan Bağlama büyüsü derhal tesir etti başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın