Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nedir? Etkisi uzun sürebilecek bağlama büyüleri nasıl yapılmalıdır? Bağlama büyüsü yapılmadan olur mu? Bağlama büyüsü kimler yapabilir?

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra etkisi ne kadar devam eder? Bağlama duası yapılışı konusunda ayrıntılı detaylı bütün bilgilere yazı içerisinde yer verilmektedir.

Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını istediğiniz sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiyi bir ömür boyu yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Evlilik içerisinde olan sorunları eşinizin yaptığı olumsuz hareketleri engellemek amacıyla sevgisini daha özel hale getirebilmek için bağlama büyüsü gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle eşlerin eve bağlanması birbirine kenetlenmesi daha çabuk olmaktadır. Bütün bunları medyum hoca bilgileri ışığında gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak bağlama büyüsü işini iyi bilen kişilerden danışılarak yapılması daha uygun olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?Pin
Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Büyü Gerçekten Var Mıdır?

Bağlama büyüsü yapmanın birçok nedeni bulunmaktadır. Bütün bunları sıralayacak olursak

 • Bağlama büyüsü sayesinde sevdiğiniz Aşık olduğunuzu hissettiğiniz kişiyi uzun süre boyunca yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz.
 • Evlilikte sorunlar ortaya çıkabileceği gibi Bunun tam tersi sadakati bağlama büyüsü sayesinde oluşturabilirsiniz.
 • Eski sevgili veya birlikte olmak istediğiniz kişiyle bağlama büyüsü uygulaması sayesinde birçok duygularınızı düşüncelerinizi istediğiniz şekilde yönlendirme fırsatı olabilirsiniz.
 • İntikam almak için bağlama büyüsü kullanmak eski sevgiliye karşı yapılabilecek en özel uygulama şekli olacaktır.

Bütün bunları gerçekleştirmek isteyen kişiler Medyum hocaya danışarak Bağlama büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda detaylı bilgiler alabilir.

Aynı zamanda özel tılsımlar yazdırılıp bağlama büyüsü nasıl yapılır? detayları daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Bağlama büyüsünün yapılmasının sonucunda olumlu durumları yakalamak mümkündür. Özellikle aşkın sevginin bağlılığın sürekli hale gelebilmesi için hayalinizde canlandırmış olduğunuz özlem duyduğunuz her türlü kişiye karşı bağlama büyüsü gerçekleştirebilirsiniz. Duygularınızın en iyi şekilde tamamı erdiğini böylece görebilirsiniz. Bağlama büyüsü yaptığınız kişi sizinle birlikte olabilmek için gerekli çabayı gösterecektir. Sizler nerede olursanız olun bağlama büyüsü yaptığınız kişiye sizleri arayıp bularak ömür boyu birlikteliğinizi oluşturabilirsiniz. Evliliklerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini çiftler arasında güzel bağların oluşmasını bağlama büyüsü sağlamaktadır. Özellikle eşlere karşı bağlama büyüsü yapıldığında yuvaların daha iyi sağlam bir şekilde oluştuğu görülmektedir. Eşlerden herhangi birisinin gözünün dışarıda olmamasına bağlama büyüsü ile sağlayabilirsiniz. Üstelik sadakatinin en iyi şekilde oluşması bağlama büyüsü sayesinde gerçekleşmektedir. Ailelerin sorunsuz bir şekilde çocuklarına büyütmesi aile bağlarının daha özel bir kaliteli ortam içerisinde ilerlemesi için bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bağlama büyüsünün daha hızlı gelişmesi etkisiyle daha iyi ortaya çıkarması için medyum hocalara danışmak onlardan destek almak doğru bir tercih olacaktır.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe yapılan bağlama büyüsü neticesinde kadınlar her zaman istediği amaca ulaşmakta zorlamayacaktır. İstedikleri erkeği kendine bağlayarak büyü etkisi kayboluncaya kadar her şeyi özel bir şekilde yaptıracaktır. Erkeğe yapılan büyü değişik niyetlerle gerçekleşmektedir. Bu iyi niyetli veya kötü niyetli olacak şekilde değişik yöntemlerle gerçekleştirilir. İçten duygularla bir kadın eşine bağlama büyüsü yaptığında her şeyin doğal şekilde ilerlediği görülecektir. Fakat bunun tam tersi bir erkekten intikam almak amacıyla büyü yaptırmak gerekirse bunun sonucu geri dönüşü olmayan bir şekilde gerçekleşir. Bağlama büyüsü iyi niyetli veya kötü niyetli yapılabileceği için medyum hocadan bu konuda bilgi almak her şeyin yolunda gitmesini sağlayacaktır. Özel tılsımlar hazırlayan medyum hoca karşısında niyetinizi doğru bir şekilde belirtmeniz bağlama büyüsünün etkisini ve kuvvetini arttıracaktır. Yapılacak hatalar çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde bağlama büyüsü yapılabilecek bir uygulamadır. Bunu gerçekleştirmeden önce kaynaklarını ve medyum hocanın bağlama büyüsü hakkında vereceği bütün detayları bilmek gerekir. Yapılacak bağlama büyüsü için ritüellerin doğru olarak uygulanması için bağlama büyüsünün evde yapılabilecek tüm detaylarının ele alınması gerekmektedir. Bağlama büyüsünü evde gerçekleştirmek için büyü yapacak kişi bağlayacak kişinin uygun kişi olup olmadığına doğru karar vermesi gerekir. Farklı etkiler ortaya çıkaran bağlama büyüsü uygun kişiye yapılmadığı takdirde olumsuz sonuçlar yaratabilir. Tercihler genellikle tespit edilirken medyum hocaların fikirleri her zaman önem kazanmaktadır hocadan özel tılsım sözcükleri öğrenmek gerekir. Dualar ve tılsım sözcükleri öğrendikten sonra evde karanlık ve sessiz bir ortam tespit edilmelidir. Bu ortama tespit ettikten sonra bağlama büyüsünü uygulamaya başlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü için belirlenmiş tılsımla sözcükler söylenirken içinizden tamamen tercih ettiğiniz kişinin adını söyleyerek büyüğünün etkisini ertesi gün gösterdiğini hissedeceksiniz. Kısa zaman içerisinde kendinize bağlanmak istediğiniz kişinin bu konuda adım attığını gördüğünde bağlama büyüsünün medyum hocalar sayesinde ne kadar çabuk gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Kimlerin Yapması Gerekir

Bağlama büyüsü yapmaya ve yaptırmaya karar verildiğinde rastgele kişilere gidilmemesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli detaylar yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde verilmektedir. Büyü yapma konusunda kendini yetiştirmiş medyum hocaların tercih edilmesi yapılması istenen büyünün daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bütün büyülerin etkisini çabuk göstermesini istiyorsanız bağlama büyüsü bunların içerisinde en önemlisidir. Büyünün doğru gerçekleştirilmesi karşı tarafın her zaman faydasına olacaktır. Bu sayede evlilikler doğal bir şekilde ilerlemesi sağlanacak eşinizin sadakatinin yükselmesi sağlanacak ve her geçen gün sevgisinin daha da arttığını göreceksiniz. Bununla birlikte aşık olunan kişi kadın ve erkek fark etmeksizin sadakati daha yüksek gerçekleşecektir. Bağlama büyüsü yaptığınız kişi istediğiniz yerde sizinle hayatı daha güzel yaşayacaktır. Çocuklar da bağlama büyüsünü anne ve babaları için gerçekleştirebilir. Hatta evliliği yolunda gitmeyen anne ve baba için bağlama büyüsü yapmak için medyum hocaya danışabilirsiniz. Bütün özel durumları değerlendirip özel sonuçların ortaya çıkmasına istiyorsanız profesyonel medyum hocalara danışmak bağlama büyüsünün etkisini daha olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüsünün uygulanmasında takip edilmesi gereken özel adımlar bulunmaktadır. Burada büyüyü yapacak kişinin gerekli uygulamaları takip etmesi gerekir.

Bağlama büyüsü uygulaması öncesinde gerekli ritüellerin ve uygulanması gereken özel tılsımların özel sözcüklerin ne olduğu medyum hocadan öğrenerek başlangıç yapılmalıdır.

 • Karanlık ve sessiz bir ortam tercih edilmelidir.
 • Belirlenen hayvanlardan süt alınarak belirlenen kaplarda bu sütlerin korunması gerekmektedir.
 • Temiz bir kağıda genellikle bağlama büyüsü uygulaması esnasında ‘’ya mülaki’’ yazılır.
 • Sonrasında Aşık olduğunuz sevdiğiniz kişiye ait 2 adet fotoğraf temin etmeniz gerekmektedir.
 • Sevdiğiniz kişiye ait resimlerden birisini sağ elinize diğerini sol elinize almalısınız.
 • Resimlere sürekli bakarak gözünüzü ayırmadan 41 defa ‘’ya mülaki’’ diyerek kişinin adını Söylemelisiniz.
 • Bunların sonrasında boş bir kağıt üzerine temin ettiğiniz iki resmi yapıştırmalısınız.
 • Resimleri yapıştırma işleminden sonra 14 gün süre ile yattığınız ortamda duvara sabitlediğiniz resimler Bu süre boyunca burada kalmalıdır.
 • Medyum hocalarım uygun gördüğü hayvanlardan temin ettiğiniz sütleri üzerine 14 defa sevdiğiniz Aşık olduğunuz kişinin ismini söyleyerek üflemelisiniz.
 • Üzerine ismini üflediğiniz sütleri hızlıca içmelisiniz.
 • Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra Bağlama büyüsünü tamamlamış olacaksınız.

Üç gün içerisinde bağlama büyüsünün etkisini gösterdiği aşık olduğunuz kişinin aşkını sizlere çok hızlı bir şekilde gösterdiğini hissedeceksiniz. Bunun etkisini aşık olduğunuz kişinin sizi rüyasında görmesi ile başlayacaktır. Bunun sonucunda ömür boyu hiç ayrılık görmeden bağlama büyüsünün etkisini hissedebilirsiniz. Bütün bu verilen bilgiler medyum hocalara danışılarak daha sağlıklı daha sağlam daha etkili daha uzun süreli gerçekleşmesi mümkündür. Medyum hocalara danışarak gerçekleştirilmiş olan bağlama büyüsü sonucunda aşık olduğunuz kişiyle sırılsıklam bir aşk yaşayabilirsiniz. Ömür boyu etkisini sürdüreceği için hiç yanınızdan ayrılmadan aşkınızı sevginizi beraberliğinizi evliliğinizi özel bir şekilde devam ettirmeniz sağlanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Bağlama büyüsü sonucunda etkisi yüksek olacak tılsımlar sayesinde karşınızdaki kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelecektir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra en önemli özelliklerin başında bağlama büyüsünün iki taraf açısından da memnuniyet verici şekilde gerçekleşmiş olmasıdır.

Bağlama büyüsü gerçekleştikten sonra karşı taraf sosyal çevresinden uzaklaşarak içine kapanmakta ve sadece bir kişi üzerinde bağlılığını göstermektedir.

 • Büyü yapan kişiyi düşünerek onunla bir araya gelmek isteyecek ve ondan asla ayrılamayacaktır.
 • Sabahları uyandığı andan itibaren kendisine bakmanın yerine sevdiği kişiyi görmeyi tercih edecektir.
 • Genellikle büyünün etkisinde olanlar ruhsal bir çöküntü içerisine girerek hiçbir şey yapamayız duruma gelecektir.
 • Genellikle büyünün etkisinde olanlar uyku düzenlerinin kaçtığını düzensiz bir uyku durumunu yaşadıklarını hissedecektir.
 • Konuşmalarında veya diğer davranışlarında aksaklıklar ortaya çıkacaktır. Kekeleyerek konuşma veya kesik kesik konuşma olaylarının ortaya çıktığı görülmektedir.
 • Rüyalar görmekte kabus şeklinde rüyalarının etkisinde kalabilirler.
 • Bunun dışında büyü gerçekleştiren kişinin suratı sürekli büyü etkisi altında olan kişinin gözü önünde olacaktır.
 • Belirtilen bütün bunların gerçekleşmesi iki haftalık bir süreyi bulacaktır.
 • 2 hafta sonra büyü tamamen etkisini kişi üzerinde göstereceği için hareketlerinde bu belirtiler açık bir şekilde görülür.
 • Çok sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayarak amacınıza ulaşmış olacaksınız.

Eşini kendine aşık etmek isteyen bağlamak için gerekli duaları öğrenmek isteyenler yazımızda ayrıntılara ulaşabilir.

Eşe Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşe yapılan bağlama büyüsü etkisiyle çiftler karı koca ilişkisinin evlilik kurallarını en iyi şekilde devam ettirecektir. Eşe yapılan büyü hakkında yapılması gerekenler sıralanacak olursa

 • Bunun için temiz bir fincan temin etmelisiniz.
 • Bunun sonrasında fincanın kulpu kırılmalıdır.
 • Beyaz bir kağıda eşinin adını Doğum tarihini soyadını babasının ve annesinin adını yazmalıdır.
 • Kağıdın üzerine eşin adı siyah kalemle daire içine alarak yazılmalıdır.
 • Sonrasında hazırlanan beyaz kağıt küçük parçalar halinde ayrılmak için yırtılmalıdır.
 • Kağıt yırtılırken büyü yapan kişi kendi adına söylemelidir.
 • Kağıtlar yırtılarak parçalara ayrıldıktan sonra fincanın içine yerleştirilir.
 • Fincanın içine kolonya dökülmek suretiyle kağıtlar yakılır.
 • Kül haline gelen yanan fincanın üstündeki kağıtların üzerine toz şeker serpilir.
 • Hazırlanan karışım üzere peçete ile kapatılır.
 • Bir süre sonra bütün bu işlemleri bitirmenin ardından fincanın içinde yakılan karışım yakında bulunan deniz veya Göle atılır.
 • Göle veya denize karışım dökülürken 4 defa kendi adınızı 4 defa Eşinizin adını söylemeniz gerekir.
 • Bütün bu adımları yaptıktan sonra Bağlama büyüsünü tam anlamıyla yerine getirmiş sayılırsınız.

Etkili bir bağlama büyüsü için medyum hocaya danışmak ondan fikir almak büyülerin daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Sadece oradan buradan duyularak yapılan büyüler yerine Medyum hocaları tavsiyeleri ile yapılan büyülere daha çok önem verilmesi gerekir.

Birinin Bağlayarak Kendine Aşık Etme Büyüsü

Birini bağlayarak kendine aşık etme büyüsü neticesinde tercih ettiğiniz kişiyi kendinize özel bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bütün bunları gerçekleştirmeden önce niyetinizin özel olması gerekir. Gerekli ritüeller özel dualar özel tılsımlar sayesinde sevdiğiniz kişiyi aşık edebilirsin. Özlem duygusunu aşk duygusunu kısa süre içerisinde hissetmeye başlayabilirsiniz. Aşık etme büyüsü ile özellikle medyum hocaların vermiş olduğu yöntemleri uyguladığınızda 7 gün içerisinde karşı tarafın büyü etkisini gösterdiğini hissedebilirsiniz. İstediğiniz erkeğin veya kadının bağlama büyüsü sayesinde size aşık olmasını istiyorsanız medyum hocalara danışarak doğru yolu izleyebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Bozmak İsteyenler Ne Yapmalı?

Bağlama büyüsünü bozmak isteyenler öncelikle medyum hocalara danışması gerekir. Büyü bozmak büyü yapmaktan daha zor bir işlem olacağı için özellikle işinde uzman bu konuda bütün ritüelleri bilen medyum hocaların bağlama büyüsü hakkında söyleyeceklerini bizzat takip etmek gerekir. Medyum hocalar büyü bozulması için özel tılsımlar yazacaktır. Kendi kendinize gerçekleştirmeniz mümkün olmayan bu yöntemleri medyum hocalar sayesinde 3 saat içerisinde bağlama büyüsünü bozma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bağlama büyüsü bozmak için özel dualar okunması gerekir. Sabah akşam sürekli okunması gereken Felak ve Nas sureleri medyum hocaların tavsiye ettiği yöntemlerle uygulandığında bağlama büyüsünün etkisini kaldırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Resimle Yapılan Evlilik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde ayırma büyüsü nasıl yapılır, çevirgel büyüsü nedir ve en etkili evlilik büyüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın