Bağlama Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ? Etkileri Nelerdir ?

Bağlama büyüsü nedir ? Bu sual hepimizin kafasını kurcalayan soruların başlangıcında gelmektedir. Bağlama büyüsüne geçmeden ilkin ”büyü” kelimesinin anlamını bilmemiz gerekmektedir. Bu kelimeyi bildikten sonrasında ötekinin açıklamak ve yorumlamak daha kolay olacaktır.

Büyü Nedir ?

Büyü kelime anlamı itibariyle ”İnsanlara iradesi haricinde bir şeyler yaptırmak için kullanılan yöntemlerin (ritüellerin) tümü, burada irade dışı ile anlatılmak istenen kişiye normalde yaptırmayacağı bir şeyi yaptırmak anlamında kullanılmaktadır. Mesela sizi sevmeyen birinin size aşık olması ve bunu endi isteğiyle değil de ruhani varlıkların baskısı ile yapmasıdır. Büyü meydana getirilen şahıs yapmış olduğu eylemlerin hiçbirisini kendi isteğiyle yapmaz büyü meydana getirilen şahıs tesir altındadır. Yapmış olduğu hiçbir şeyin bilincinde değildir. Büyüler tamamen ruhani varlıklar kısaca cinler, iblisler, şeytanlar aracılığı ile yapılır. Bir fazlaca büyü ritüeli vardır ve bunlardan bir tanesi de bağlama büyüsüdür.

Bağlama Büyüsü Nedir ?

Bağlama büyüsü adından belli olacağı suretiyle iki insanı duygusal anlamda bağlamak ve onların tekrar ayrılmasını engellemek adına meydana getirilen bir işlemdir. Ak büyü sınıfında bir büyüdür. Genel olarak ayrılmak suretiyle olan eşler, sevgililer ve nişanlılar tarafınca sıkça kullanılır. Bu büyü yardımıyla bir fazlaca çift ayrılmaktan vazgeçmiştir ve bu yüzden çiftler içinde yaşanmış olan problemlerde çoğunlukla başvurulan ve pozitif yönde sonuçlar elde edilmiş bir büyüdür.

bağlama büyüsüPin

Bağlama Büyüsü Iyi mi Yapılır ?

Tüm büyü ritüellerinde olduğu benzer biçimde öncelikle kişilerin ad, anne adı, doğum zamanı ve fotoğraf benzer biçimde bilgilerine gereksinim duyulur. Ilk olarak bağlanmasını istediğimiz çiftin fotoğrafları üstüne şahıs detayları safran mürekkebi ile yazılır. Ondan sonrasında bu fotoğraflar bir kavanozun içine konarak içine 6 damla susam yapı, 3 damla adamotu, 2 damla çöpleme, 1 damla eğir kökü ve 1 damla haşhaş aslı dökülerek 7 gün beklemeye bırakılır.

Bu sürecin ardında işlemde bizlere yardım edecek olan ruhaniyi çağrı etmek için 1 tane koç kesilir ve sunakta bu koçun kanı ile beraber birazcık hayvan kemiği ve birazcık tezek ile beraber ritüele geçilerek ruhaniyi çağrı ederiz. Ruhani ulaştıktan sonra önüne kavanozu koyar ve niyetimizi ona söyleyerek işimizi yapmasını sağlarız. Burada ruhaniye söylenen tılsımlı bir kaç söz var fakat ben güvenlik açısından bu tarz şeyleri yazmayı uygun bulmuyorum.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder ?

Bağlama büyüsü tesir süresi medyumlara ve yaptıkları işlemlere gore farklılık göstermektedir. Bir fazlaca değişik bağlama büyüsü çeşidi vardır ve bunların averajı alındığında Minimum 10-12 gün arası sürerken maksimum 21-54 gün arası sürdüğü bilinmektedir. Söylediğim benzer biçimde bağlama için kullanılacak işlem ve yapılacak dinsel tören sihrin süresi mevzusunda değişikliklere sebep olmaktadır.

Bağlama Büyüsünün Tesirleri Nedir ?

Bağlama büyüsü tesirleri ilk olarak kullanılan ruhaniler büyü yaptırılan kişiye giderek büyü yaptıran kişinin rüyasına girmesini sağlar ve ilk aşama bu şekilde gerçekleşir. Bundan sonrasında büyü yaptıran kişinin sesi büyü meydana getirilen kişinin kulaklarında çınlatılır. Sırasıyla bu işlemler devam eder ve zaman içinde büyü tesirini daha da arttırarak büyü meydana getirilen şahıs etrafa bakmış olduğu her yerde büyü yaptıran kişiyi görmeye adım atar ve daha çok dayanamayarak bağlama büyüsü yaptıran kişiye sırılsıklam gönlünü kaptırır.

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu ?

Her büyü benzer biçimde bağlama büyüsü de bozulabilir. Bunun için zıtlık ritüeli adını verdiğimiz bir işlem gerekmektedir. Meydana getirilen bir ak sihrin zıttı bir kara büyüdür. Kısacası bağlama büyüsü bozmak için soğutma büyüsü yapılması gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Iyi mi Bozulur ?

Bu sefer gene kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Fakat bu işlemde fotoğrafların bulunmuş olduğu kavanoza değişik bitkilerin özleri (Hardal, Kekik, Kitre, Meşe Mazısı, Şeytantersi) konularak 3 gün bekletilir. Bu işlem esnasında demon çağrı edilir ve demona bu çifti ayırması istenerek kavanoz demonun yanında kırılır ve 7 gün içinde bağlama büyüsü bozularak çiftin ayrılması sağlanır.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri ?

Bağlama büyüsü de bir kaç değişik yöntem ile yapılmaktadır. Bu yöntemler sırasıyla

  • İple bağlama büyüsü
  • Fotoğraf ile meydana getirilen bağlama büyüsü
  • Kaşıkla meydana getirilen bağlama büyüsü
  • Mumla meydana getirilen bağlama büyüsü
  • Nohut tanesiyle meydana getirilen bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar ?

Bağlama büyüsü işlemini ilim ve deneyim sahibi her medyum yapabilmektedir. Bunun haricinde elinde eski büyü kitapları olanlar, yakarma ve vefkler ile işlem yapma kapasitesine haiz hocalar, papazlar, hahamlar ve eski çağ wiccaları bağlama büyüsü yapabilecek kişiler arasındadır. Her insanın bağlama için değişik bir yöntemi vardır fakat netice hep aynıdır.

Bağlama Büyüsü Zararı olan mıdır ?

Ak büyü sınıfında bir büyü olduğundan yanlış yapılmadığı sürece kişilere fazlaca büyük zararlar vermez, fakat yanlış yapılırsa kişilerde musallat benzer biçimde ters durumlara sebebiyet verip kişinin ruhsal tedaviye gereksinim duymasına niçin olabilir. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptırmadan ilkin çalışacağınız medyumu iyi seçmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsünün Tutarları ?

Bu fiyat mevzuları çalıştığınız medyumla ve o medyumun size yapmış olduğu işlemle alakalıdır. Her medyumun kullandığı dinsel tören farklıdır. Buna bağlı olarak işlemde kullanılan araç-gereç, işlem süresi ve meydana getirilen işin zorluğu farklılık göstermektedir. Buna bağlı olaraktan  her medyumun bu işlem için sizden isteyeceği ücrette farklılık gösterecektir. Her işlem durağan(durgun) bir fiyatla yapılmaz. Bunun en iyi bilgisini çalışacağınız medyumdan alırsınız.

Bağlama Büyüsü Meydana getirecek Şahıs Iyi mi Seçilmelidir ?

Bu iş için çalışacağınız medyumu son aşama ince eleyip sık dokuyarak seçmelisiniz. Bu sebeple günümüzde medyumluğu kolay para kazanma yöntemi olarak gören bir fazlaca insan kendisini medyum olmadığı halde medyum benzer biçimde tanıtarak sizleri dolandırmaktadır. Bu yüzden emek harcamadan ilkin ince bir araştırmaya girmeniz gerekmektedir. Bilhassa medyumla ilgili toplumsal medya platformlarında ve medyum yorum sitelerinde neler yazılmış yorumların geneli iyi mi ? yoksa fena mü ? ona bakmanız gerekmektedir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılır mı ?

Hepinizin merak etmiş olduğu bu probleminin net bir cevabı var . İnternet üstünde evde kendi kendinize bağlama büyüsü yapın diye bir fazlaca yazı okursunuz fakat bu işlemi kendi başınıza yapma şansınız yoktur. Ruhlarla iletişime geçerek onları tesir altına almak ve onlara istediğinizi yaptırabilmek sizin açınızdan imkansızdır. Bu sebeple hangi malzemelerin ne kadar kullanılacağını nerede hangi tılsımlı sözün kaç kere söyleneceğini bilmeniz imkansızdır. Bunu yalnız ustalaşmış medyumlar yapabilirler. Bu yüzden bu işi evde kendi başınıza halletmeye çabalamayın, zararı dokunan çıkma şansınız ve cin musallatına maruz kalmanız oldukça yüksektir.

Bağlama Tılsımı Nedir ? Iyi mi Yapılır ?

Bağlama tılsımı genel manada sihrin yakından yapılanıdır. Yedirme içirme ya da kişiye ilişik bir eşya üstünden yapılabilir. Bu tılsımın işlevi bağlama büyüsü ile aynıdır. Fakat uzaktan meydana getirilen işlemlerden daha yararlı olduğu kesindir. Bu sebeple direk kişiye ya da kişiye ilişik bir eşyaya uygulanmış olduğu için birebir temas halinde olduğundan dolayı tesiri daha acele görülmektedir. Bu yöntemi genel olarak hepimiz uygulayamaz şu sebeple bu işlemi yaptıracak kişiler sevilmiş olduğu kişiden uzakta olan ya da büyü yaptırdığını gizleyen insanlardır. Bu tılsım genel olarak evli olan ve beraber yaşayan eşler tarafınca uygulanmaktadır. Bu sebeple onların kişiye erişimi daha mutlaktır.

Bağlama Muskası Nedir ? Iyi mi yapılır ?

Muska genel olarak İslam geleneğinde olan bir uygulamadır. Yapılışında ise kişinin detayları adı, anne adı, doğum zamanı benzer biçimde bilgiler gerekmektedir. Bu bilgiler Arapça bir kağıda yazılır ve kağıda ek olarak Arapça tılsımlı sözler yazılarak bu kağıt bir kumaş ya da deri parçası içine dikilir. Bu muska da içsel enerjiler ile karşı tarafın size bağlanması sağlanır. Tesirini yitirmesi için muskayı icra eden kişinin işlemi bozması ya da muskayı üzerinizden çıkarmanız gereklidir.

Kimler bağlama büyüsü yapabilir ?

Bağlama büyüsü işin ehli medyumlar tarafınca yapılabilmektedir. Bunun için tecrübeli ve işini bilen bir medyum olması gerekmektedir. Büyü yapmak ciddi bir iştir. Çömez bir medyum tarafınca yapılacak büyüler ters tesir durumuna düşebilir ve bu da üzerinizde cin musallatı benzer biçimde bir duruma niçin olabilir. Bu yüzden çalışacağınız medyumu son aşama iyi seçmeniz gerekmektedir.

Bağlama büyüsü yaptıranların yorumları

Dünya üstünde en fazlaca yaptırılan büyü bağlama büyüsüdür. Bunun sebebi her insanoğlunun hayatında bir kere de olsa sevilmiş olduğu insanoğlu ters düşmesinden meydana gelmektedir. İnsanlar kendi çabaları ile başaramadıkları şeyleri çoğu zaman doğa ötesi ya da simya adında olan yöntemlerle çözmek isterler. Bu sebeple bu yöntem hem gizli saklı bir yöntemdir hem de sizin amaca ulaşmanızı sağlayacak bir yöntemdir. İnsanlar bu büyü mevzusunda binlerce yorum yapmaktadırlar. fakat bu yorumların hangisinin doğru hangisinin yalan bulunduğunu araştırmak sizin görevinizdir. Emek verme yapmadan ilkin hakkında iyi ya da fena yorum meydana getirilen medyumları detaylı bir halde incelemeniz gerekmektedir.

Bağlama büyüsünün yapıldığını iyi mi anlarız ?

Öteki tüm büyülerde olduğu benzer biçimde bu büyüde de yapıldıktan sonrasında insan üstünde çeşitli tesirleri olmaktadır. Bu emareleri şahıs kendisi fark edemez fakat dışardan bir göz bunu anlayabilir. Gene de bu biçim bir şeyden şüpheleniyorsanız bir medyuma bakım yaptırıp durumdan tam olarak güvenilir olmanız önerilir. Bu büyü insan üstünde asosyal duruma gelme, iştahtan kesilme, daha ilkin sevmediği birine deli benzer biçimde aşık olma, bekar ise kafasında evlilik düşüncesi benzer biçimde sıkça rastlanılan durumlar izah edebilir.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası