Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Gündelik yaşamda insanların birbirlerine olan güvenleri oldukça azalmaktadır. Evli bireyler eşlerine güvenmedikleri vakit bazı yollara başvurmaktadırlar. Bu yollardan en bilineni bağlama büyüsü olmaktadır. İnternette son zamanlarda en oldukca arananlar içinde bağlama büyüsü meydana getiren hoca ve bağlama büyüsü meydana getiren medyum aranmaktadır. Bağlama büyüsü yapanlar genel anlamda medyum ve hoca olmaktadır. Bağlama büyüsünü yapabilmek için hocanın yada medyumun belirli bir aşama aşması gerekmektedir. Önüne gelen hepimiz bu tür büyüleri yapamamaktadır.

Bağlama Büyüsü

Medeniyetin hızla geliştiği ve bilginin kolayca elde edilmiş olduğu zamanda insanoğlu birbirlerine daha çok bağlanmak için yeni yollara başvurmaktadırlar. Medeniyetin süratli bir halde geliştiği bu zamanda insanoğlu büyü benzer biçimde değişik yollara göz atmaya başlamaktadır. İnsanların her geçen gün ruh ve enerji benzer biçimde varlıklar üstünden yeni emek harcamalar halletmeye başlamaktadırlar.

Orta çağda insanoğlu büyü, ruh ve enerji ile yapılacak olan her türlü olayın insanlara zarar vereceğine inanılmış olduğu için bu uygulamalar tabanca olarak görülmektedir. Orta çağda birçok hoca ve medyum bu mevzudan dolayı el üstünde tutulmaktaydı.

Yeniçağda insanoğlu büyü benzer biçimde vakaları bir hurafe olarak görmeye başlamaktadır. Yeniçağda insanoğlu büyüleri ne kadar hurafe olarak görseler de insanoğlu her geçen gün büyülere merak sardı ve araştırmaya başladı. Yeni meydana getirilen araştırmalarda büyülerin hakkaten negatif sonuçlar doğurabileceği kanıtlanmıştır.

Araştırmalar neticesinde insanoğlu büyülere inanarak daha çok araştırmaya başlayıp insanoğlu üstünde hocalar ve medyumlar vesilesiyle denemeye başlamaktadır.  Büyü olarak en oldukca malum bağlama büyüsü olarak geçmektedir. Bağlama büyülerinin en oldukca karıştırıldığı mevzu ise aşk büyüsü olmaktadır. Bu tür büyüler insanları birbirlerine bağlamak için yapılsa da aslen aşk büyüsü ve bağlama büyüsü içinde büyük farklar olmaktadır.

Bağlama büyülerinin mevzuları eve yada herhangi bir işe bağlamakta olabilmektedir. İnsanlar sevmedikleri insanoğlu için başkalarına fena durumlar için de bağlamak büyüsü yapmaktadırlar.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü günümüze eski çağlardan gelmektedir. Eski çağlarda fazlasıyla başvurulan bağlama büyüsü orta çağlarda bir tabanca olarak görülmeye başlanmıştır. Hristiyan papazlar orta çağlarda büyülere oldukça ehemmiyet göstermişlerdir. Eski çağlardan günümüze gelen tablet yazıları ve duvar yazıları ile bağlama büyüsü öğrenilmiş ve günümüzde yapılmaya başlanmıştır.

Bağlama büyüsünde en mühim etmen insanların iradelerini tesiri altına almasıdır. Büyüyü yaptıran kişiler karşı tarafın ona devamlı ilgi göstermesi anlamına gelmektedir. Büyü meydana getirilen şahıs kendi iradesini denetim edememektedir.

Bağlama Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Bağlama büyüsünü yapabilmek için kişilerin medyum yada hoca bulmaları gerekmektedir. Medyum ve hoca bulabilmek için en oldukca kullanılan site olan medyum.net sitesinden yararlanmak büyü yaptıracak olan bireylere en kati sonucu vermektedir. Bu tür durumlarda bağlama büyüsü meydana getiren hoca kısmından bulabilirsiniz.

Bağlama büyüsünü yapabilmek için bir kaç yöntem vardır. Bu yöntemlerin tesir süresi meydana getiren hoca ve medyumlara gore değişim göstermektedir.

1 – Kara Büyü İle Bağlama Iyi mi Yapılır?

Kara büyü ile bağlama yapılınca ferdin bünyesi büyü ile etkilendikten sonrasında bazı ruhsal ve sıhhat açısından problemler görülmektedir. Kara büyü ile meydana getirilen bağlamalar herhangi bir iyi niyet içermediği için kişilere zarar verme olasılığı oldukça yüksek olmaktadır. Büyü etkisine giren insanlarda değişik değişik tavırlar görülebilmektedir.

Kara büyü ile meydana getirilen bağlamalarda cin ile kontakt kurulabilmektedir. Cinler bu bağlama büyüsünü yapmak için bir kurban seçmektedirler. Kara büyü hoca ve medyumlar tarafınca ne kadar önerilmese de tesirinin oldukca güçlü olduğu bilinmektedir.

2 – Ak Büyü İle Bağlama Iyi mi Yapılır?

Ak ile büyü yapıldığında genel anlamda bazı bitkiler kullanılmaktadır. Bu bitkiler büyü meydana getirecek insanoğlu için enerji verdiği bilinmektedir. Bitkiler ile birlikte bazı sözler bitkilerin yanında söylenerek sihrin tesirini attırması için söylenmektedir. Ak büyü ile meydana getirilen bağlamalarda kati sonuca erişebilmek için bir kaç gün yada bir kaç ay bu bitkiler kullanılması gerekmektedir.

Maji Ve Okuma İle Bağlama Iyi mi Yapılır?

Maji ve okuma ile bağlama yapmak herhangi bir büyü çeşidine girmemektedir. Enerji mevzusunda kendisini kanıtlamış insanoğlu maji ve okuma ile bağlama yapabilmektedirler. Maji ve okuma enerji ritüeli ile gerçekleştirildiği için kati bir netice alma olasılığı düşmektedir.

Bağlama Büyüsü Iyi mi Bozulur?

Bağlama büyüsü bireyler üstünde bazı ruhsal problemler yaratacağı için büyü yaptıran insanoğlu bozmak için araştırmalar yapmaktadırlar. Bağlama büyüsü yapıldığı andan itibaren irade gücüne hükmettiği için bozulması oldukca zor olmaktadır. Bağlama büyüsünü meydana getiren hoca ve medyum haricinde büyüyü bozabileceğini söyleyen insanlara saygınlık etmemek gerekmektedir. Bu alanda büyüyü bozabilmek için medyum.net sitesi üstünden bu mevzuda uzmanlaşmış medyum ve hocalardan informasyon almak olacaktır.
Bu siteden bulunan medyum ve hocaların büyüyü kati olarak yaptıkları ve büyüyü bozabildikleri bilinmektedir. İnsanların araştırmalarında en oldukca kullandıkları site olan medyum.net kullanıcılarına itimat vermeyi başarmış bir web sitesidir.

Bağlama Büyüsünün Tesirini Azaltma Şekilleri 

Bağlama büyüleri karşı tarafa enerji şeklinde geçeceği için enerji kendisini korumaktadır. İnsanlar enerjinin yok olacağını sandıkları için meydana getirilen sihrin kendi kendine geçeceğini düşünmektedirler. Enerji yapısı gereği kendini koruduğu için bozması oldukca zor olmaktadır.

Kuvvetli enerjiyi kırabilmek için kaya tuzunu her odada 24 saat tutmak gerekmektedir. Kaya tuzunu eritip suyu ile ev temizlemekte kuvvetli enerjiyi kırmak için kullanılmaktadır.  Evde bulunan yükse enerjiyi kırmak için sirke ile tüm evi temizlemekte kullanılacak yöntemler arasına eklenmektedir.
Üstünde bağlama büyüsü bulunduğunu düşünen insanoğlu uzun süre çıplak ayak ile toprağa basmaları durumunda kuvvetli enerjinin bir kısmını kırabilmektedirler.

Bağlama büyüsü yapanlar genel anlamda azaltmak için bağlama büyüsü meydana getiren hoca ve bağlama büyüsü meydana getiren medyum benzer biçimde insanları medyum.net sitesinden bularak yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Kişinin devamlı su ile temas etmesi durumunda enerjinin korunumunun bir kısmı kırılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Emareleri Nedir?

Büyüdeki niyete ve yönteme gore insanoğlu üstündeki emareleri değişim göstermektedir. Büyü meydana getirilen insanoğlunun tavırları ciddi oranda değişim göstermektedir. Bağlama büyüsü meydana getiren medyum belirli oranlarda karşıya enerji göndermektedir. Bireyler üzerlerinde büyü olup olmadığını öğrenebilmek için medyum.net sitesine girerek kati sonuca ulaşabilmektedirler.

Rate this post
Yorum yapın