Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır? | Medyum Hocanız

Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır?Pin

Bağlama Muskası Iyi mi Kullanılır?

Bağlama muskası iyi mi kullanılır, muskalar çoğu zaman kişiler tarafınca üzerlerinde taşınan yada belli noktalara yerleştirilen belli amaçlar doğrultusunda duaların yazıldığı hususi objelerdir. Muskalar, esas olarak kağıt ve üstüne mürekkeple yazılı dualar ayetler tılsımlı sözcükler yada isim ya da harflerin ve bazı durumlarda vefk cifr ve havas bilimsel şeklinde örneklerin yazıldığı belli bir muhafaza ile sarılı yazılı kağıtlardır.

Bağlama muskası ve tüm muskalarda kişinin amacına ulaşmak istediği hedefe nazaran belli büyüsel ritüellerin oluşturduğu şekiller, vefk, ebced hesabı, ayetler, dualar, adlar yazılmaktadır. Muskaların daha çok tesir göstermesi için belli usul ve esaslara nazaran kullanılır ve belli yöntemlerle takılır.

 

PinBağlama Muskası – Muska Iyi mi Takılır?

Bağlama muskası iyi mi kullanılır, muskaların esas özelliği insanların üstünde taşınması yada belli bir mekan içine asılmasıdır. Bilhassa kalp çakrasına yakın bir noktada taşımak yaygın bir gelenektir. Bu yüzden kolye olarak kullanımı yada elbiselerin gömleklerin göğüs hizasına dikilmesi sık rastlanan durumlardır. Aşağıda bağlama muskasının iyi mi kullanıldığını ve iyi mi takıldığı listelenmiştir:

  • Kolye şeklinde boyuna takılır.
  • Gömleğin iç tarafına dikilir. (Dışarıdan görünmeyecek şekilde)
  • Elbisenin içine göğüs hizasında içeriden dikilir.
  • Uyku uyunan odada yüksek bir yere asılır.
  • Çantada yada günlük kullanım eşyası içinde taşınabilir.
  • Muska mahfazası içinde yüksek bir çekmecede saklanabilir.

 

Kocayı Kendine Bağlama Muskası Iyi mi Kullanılır?

Kocayı kendine bağlama muskası, büyüsel bazı metotlar vasıtasıyla yazılmış ve eylemleri etkileyerek değişiklik ve dönüştürme gücüne haiz muskalardır. Bu yazılan muska, uzman medyum hoca tarafınca sizin için yazıldıysa sizin bunu boynunuzda, giysinize dikili olarak, cebinizde, çantanızda taşımanız gerekir. Eğer hem hanım hem kocası için yazılmış ortak bir muska ise (ki bunu Medyum belirtmektedir) o vakit muska her iki ferdin birbirine bağlanması için, ortak zaman geçirdikleri uyku odası yada salon şeklinde bir mekanda yüksek bir noktaya asılır yada yüksek bir dolabın içine yerleştirilir.

Kocayı kendine bağlama muskası insanların vücudu üstünde yada çanta şeklinde yakın bir noktada taşınarak yada bir mekanda yüksek noktalara asılarak kullanılır. Sadece daha ciddi durumlar söz mevzusu ise ve belli büyüsel işlemler gerektiren durumlarda muskalar suda eritilerek içilebilir yada yakılıp tütsülenerek evin içinde gezdirilebilir. Bağlama muskası iyi mi kullanılır, hepsi bağlama muskasının kullanım şekilleridir.

 

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası