Bağlı Olanı Çözmek için

Damadın yada bir adamın, erkeklik organının bağlanması oldukça yaygın olarak görülen bağlama türlerinden biridir. Bu bağlama türünün tedavisi de yüce Tanrı’ın lütuf ve keremi yardımıyla bilinmektedir. Tedavi, Kur’anı-ı Kerim’in olağanüstü ayetleriyle yapılabilmekte ve hangi ayetleri okuması icap ettiğini bilen biri O’nun lütuf ve rahmetiyle bunu rahatça yapabilmektedir.
Bu tür bağlamayı tedavi etmek için; bir bardak su ve sidr ağacı yedi yaprak alınır. Bu yapraklar öğütülüp suya güzelce karıştırıldıktan sonrasında üstüne şu ayet-i kerimeler okunması mümkün:
1- Fatiha suresi okunması mümkün.
Yalnız sana yakarma eder, yalnız senden yardım diliyoruz ayeti kerimesi 7 kez tekrarlanır.
2- Ayetel Kürsi okunması mümkün.
“ikisini korumak O’nu yormaz” ibaresi 7 kez tekrarlanır.
3- Kur’an-ı Kerim, A’raf/117-120
4- Kur’an-ı Kerim, Yunus/80-82
5- Kur’an-ı Kerim, A’raf/191-201
6- Kur’an-ı Kerim, Müminûn/115-118
7- Kur’an-ı Kerim, Haşr/21-24
8- Zilzâl suresi 3 kez okunması mümkün.
9- Muavvizeteyn (Felak ve nas) sureleri üçer kez okunması mümkün.
Bu mevzuda okunacak duaların Arapçaları:
1- Kur’an-ı Kerim, Fatiha suresi, 1-7
2- Ayetel Kürsü
3- Kur’an-ı Kerim, A’raf/117-120
4- Kur’an-ı Kerim, Yunus/80-82
5- Kur’an-ı Kerim, A’raf/191-201
6- Kur’an-ı Kerim, Müminûn/115-118
7- Kur’an-ı Kerim, Haşr/21-24
8- Zilzâl suresi 3 kez okunması mümkün.
9- Muavvizeteyn (Felak ve nas) sureleri
10- Son olarak da şu yakarış edilir: “Tanrı’ım! Tuzak kuranların tuzaklarını, hasetçilerin gözünü, büyücülerin büyüsünü, fena amel edenlerin amelini, bin kere bin La havle vela kuvvete illa billahil azim ile sav!”
Bu sure, ayet ve dualar bağlanan kişinin civarında okunması mümkün. Eğer yakında bir cin var ise, okunan ayet ve dualar yardımıyla o da ah vah eder ve bağlanan kişinin diliyle konuşur. Böylelikle onunla teamüle girilerek Tanrı’ın lütfuyla çıkarılması sağlanır. Tanrı Teala’nın buyruk ve izniyle çıkmasından sonrasında hasta düzgüsel haline döner. Bağlanan kişide cin bulunmaması halinde, oldukça hafifçe bir baş dönmesi hissedecek ve okunmuş suyu içip organının üstü hazırlanan yağla ovulduğu süre Tanrı’ın izniyle bir şeyi kalmayacaktır.
Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan husus, tedavinin minimum üç gün sürdürülmesidir. Şahıs daha ilk gün düzgüsel hale dönmesine karşın tedavinin tekrarı gerekir. Bundan dolayı büyücünün yapmış olduğu muska ve sihrin tesiri tekrardan ortaya çıkabilir. İşte bu etkiyi durdurmak için tedaviye minimum üç gün devam etmek lazımdır. Önlem ve ihtiyat babından tedavinin yedi gün devam ettirilmesi yararlı olmakla beraber düzgüsel durumlarda üç günde kafi olacaktır. Bu büyü türüne tamamen bilgisizlik eseri olarak yada insanlığa düşmanlık niyetiyle başvurulmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası