Bebek Büyüsü

Ortalama 10 senedir çocuk hasretiyle yanıp tutuşan bir kadınım. Evlendiğim günden beri hamile kalmak isterim ve bunun için denemediğim yöntem kalmadı gitmediğim hastane, şahıs hatta hoca bile yok diyebilirim. Görünürde problem yok fakat bir türlü hamile kalamıyorum. Eşimde de bir problem yok. Artık resmen hayata küsmüş ve çocuğumun olmayacağına kanaat getirmiştim. Oldukça mutsuzdum, psikolojim alt üst olmuştu. Bigün internette bu mevzuda tesadüfen bir yoruma denk geldim. Hanım medyum ismail yardımıyla hamile kalmıştı ve hikayesi de neredeyse benimkiyle aynıydı. İşte o gün tekrardan umutlandım diyebilirim.

Anne Oldum Dünyalar Benim Oldu

Şu satırları yazarken bebeğime de bakıyorum bir taraftan ve emin olun gözlerim doluyor. O yorum hayatımı değiştirdi dostlar. Medyum ismail ile görüştüm ve bana yapmış olduğu bebek büyüsü yardımıyla ortalama 2 ay içinde hamile kaldım. Yaşadığım mutluluğu tanım etmemin imkanı yok. Onca yıldan sonrasında hasretim bitti ve bu mucizeyi iyi mi adlandıracağımı hala bilmiyorum fakat medyum ismail’a o denli minnettarım ki anlatamam.

Evlat Hasretiniz Sona Ersin

Eğer siz de hamile kalmakta problem yaşıyorsanız ve bebek sahibi olmak istiyorsanız benim yazdıklarımı örnek alın ve ne olursa olsun 05449174917 numarasını arayarak medyum ismail ile görüşüp bu büyüyü yaptırın derim. Kesinlikle pişman olmazsınız ve siz de benim benzer biçimde bebeğinizi kısa aman sonrasında kucağınıza alabilirsiniz. Hakikaten hepinizin bu mutluluğu yaşamasını yürekten isterim.

Bundan önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Iyi mi Yapılır? başlıklı makalemizde Ayırma Büyüsü ve Ayırma Büyüsü Iyi mi Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası