Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Berhetiye duası ile aşık etme ya da istenilen kişinin ilgisini çekmek mümkündür. Arapça olan Berhetiye duası manasına nerede ise denk gelen ve Berhetiye duası okumanın yanı sıra Türkçe aşağıdaki yakarış da etkilidir.

Berhetiye Duası ile Aşık EtmePin
Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Tanrı’ım! Hususi biriyle tanışmak, evlenmek ve aşkımı bir başkasına adamak için kalbimin arzusunu biliyorsun. Bu yüzden benim adımlarıma öncülük etmeni rica ediyorum. Aşkı ararken elimi tut ve bana yol göster. Hayatımın geri kalanını paylaşabileceğim bir ortak bulabilir miyim? Gelecek için kalbimde umutla yaşamı dolu dolu yaşamama yardım et. Amin.

 

Berhetiye Duası ile Aşk- Hacetiniz için Arzu Duası Berhetiye – Berhetiye Esmaları

Yüce Tanrı’ım, bu duayı işit. Yüce Tanrım, bu ilişki duasını işit. Göksel kalbimde, zihnimde ve ruhumda ilk olduğun şeklinde, ben de dünyevi kalbim, aklım ve varlığım için bir dost isterim. Bana, benim için muhteşem bulunduğunu bildiğin ortağa rehberlik et. İlk görüşmemize kadar inançla yürümeme yardım et. Bana iyi mi sevgiye layık bir ortak olabileceğimi göster.

Tanrı’ım ilişkimizin her aşamasında bana rehberlik et ki, Sana yaklaştıkça, Sevgide, Sevinçte ve İnançta birbirimize daha da yaklaşalım. Tanrım, duamı işittiğin için teşekkür ederim. Amin!  Berhetiye duası ile aşık etme mümkündür.

 

Berhetiyye Anlamı- Berhetiye Arapça- Berhetiye Duası Oku

Yüce Tanrı’ım! Bana bahşettiğin bugün için minnettarım. Hayatıma kattığın tüm nimetler ve beni desteklemek için burada olanlara minnettarım. Bir dileğim var Rabbim. Doğru ve direkt kalbimden duymanı istediğim bir şey var. Bunu başarmak için yardımını ve lütfunu dilediğim tek arzum.

[Dileğini bu bölümde tüm ayrıntıları ile söyle]

Dileğimi duy Tanrım. Arzumu ve rızanı ver. Amin.

Ne süre Berhetiye duası okunmasına dair bazı fikirler şunlardır:

Sabah yataktan kalkmadan derhal ilkin

Yiyecek saatleri

İşe giderken

Eve dönerken

Yatmadan ilkin

Doğal ki, günün pek oldukça başka vaktinde yakarış edebilirsiniz, sadece bunu her gün aynı saatte yaparak başlayın. Kısa süre sonrasında bu sizin için ikinci bir alışkanlık haline gelecektir. Peşinden, kendinizi bir yakarış yaşam seçimi yaşarken bulana kadar, her gün bir defaya kadar kademeli olarak artırın. Berhetiye duası ile aşık etme oldukça etkilidir.

 

 

 

 

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası