Berhetiye Duası Neden Okunur? Berhetiye Duası Neden Okunur?

Berhetiye Duası Neden Okunur?Pin

Berhetiye Duası Niçin Okunması mümkün?

Berhetiye duası niçin okunması mümkün? Berhetiye duası, sıhhat, bolluk bolluk, aşk, aile, evlilik kurma şeklinde nedenler başta olmak suretiyle pek oldukca amaç için okunması mümkün. Sonsuz sevgi, saygı, sulh ve sevinç yolunda ilerlemek için okunması mümkün. Evin bereketini arttırmak, ekonomik bolluğu arttırmak için okunmaktadır.

Berhetiye Duası Neden Okunur?Pin
Berhetiye Duası Niçin Okunması mümkün?

Berhetiye Duası, gözlerimizi kapatıp illa abdest almanın zorunda olduğu bir yakarma değildir. Diz çökmek ya da oturmak zorunda değiliz. Yürürken, otomobil kullanırken yada çalışırken Berhetiye duası şeklinde dualar edebiliriz. Tanrı, tıpkı sabah namazı sonunda odaklanmış bir yakarış okur şeklinde, yoğun bir öğleden sonranın ortasında iki kelimelik bir yardım çağrısına cevap verir.

 

Berhetiye Nedir?  Berhetiye Duası Anlamı

Berhetiye duası niçin okunması mümkün? Berhetiye Duası, Tanrı ile iletişimin mühim bir parçası olarak hizmet eder ve bizlere samimi bir halde yaklaşma kabiliyeti verir. Daha kuvvetli bir evlilik için dualar, yaşam boyu sürecek sağlam bir evlilik bağları meydana getirmeye destek olabilecek kuvvetli bir olgudur. Tanrı’nın evlilik sözleşmemizde seneler süresince kolay bir yakarış eyleminden mucizeler yaratmasına tanık olacaksınız.

Berhetiye duası aşk için, doğru şahıs ile yuva oluşturmak için okunduğu şeklinde birlikteliği yada ilişkiyi daha iyileştirmek için de okunması mümkün. Siz ve eşiniz beraber namaz kılmıyorsanız, bu sizi kuvvetli durmaktan ve her gün yakarış etmeye devam etmekten alıkoymasın. Yakarış ederek evliliğinizi daha rahat bir noktaya getirin.

 

Berhetiye Duası ve Azimeti- Berhetiye Duası Sırları- Berhetiye Duası Türkçesi

Berhetiye duası, evliliğimizde ruhsal, fizyolojik ve zihinsel olarak devamlı olarak daha yüksek birlik seviyelerine ulaşabilmemiz için okunması mümkün. Yakarış’nın ilk ve en etkili kısmı şöyledir:

Azimetün min Allahü ve’r-Resûlihi Süleyman İbni Davud Aleyhim’es-selâm.

İlâ mülikil cinni ve’ş-şeytani vel mürdeti vel afarite cünudi iblisi ecmain. Aksemtü aleyküm.

Her gerekseme duyduğunuzda merhametinizi ve lütfunuzu göstermemize ve geçmiş acıları yada başarısızlıkları gündeme getirmemize yardım eder. Yalnız eşimize değil çevremize de bağışlayıcı bir örnek olalım ki, tanıştığımız her insana sevginizi göstermeye devam edelim. Berhetiye duası niçin okunması mümkün, hayatınızın her alanında (iş, eş, aşk, bolluk, sıhhat, aile) daha iyi bir konuma gelmeniz için okunması mümkün.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası