Birinin rüyasına girmek için dua

Liseden beridir oldukca sevdiğim ve görüştüğüm biri vardı. Evlenme planlarımız vardı fakat yaşımız daha oldukca gençti ve üniversite okuyacağımız için de bu işi birazcık daha ertelemek istedik. İkimiz de birbirimizi oldukca seviyorduk ve o kadar da aşıktık. Sonrasında o askere gitti. Özlem duygusu hakkaten oldukca ağırmış k bu yaşta bunu yaşamak beni oldukca zorladı diyebilirim. Askerdeyken göremiyordum ki bir de oldukca uzakta olduğundan gitme şansım da olmuyordu. Onu bir göreve gönderdiler ve izinleri de kaldırdılar işte o süre ikimize de oldukca fena oldu. Beni unutmasını istemiyordum o yüzden birinin rüyasına girmek için yakarış arıyordum.

Medyum ismail beye rastladım

İnternette birinin rüyasına girme duası ile ilgili data alırken medyum ismail beyin yapmış olduğu hizmetlere yönelik yorumlar okudum ve oldukca etkilendim. O denli değişik mevzularda insanlara el uzatmıştı ki ve hepimiz ondan oldukca güzel bahsediyordu ki ben de görüşmek istedim ve derhal 05449174917’tena arayarak askerdeki sevdiğimden bahsettim ve ihtiyacım olan duayla ilgili konuştuk. Derhal buluşma aldım ve görüşmeye gittim.

Artık her gece beni görüyor

Artık sevdiğim insan her gece beni rüyasında görüyor ve aradığında her konuşmada bu sorun geçiyor. Hakikaten oldukca seviniyorum şundan dolayı beni unutmasından kaygı ediyordum. Bu sayede unutmak şu şekilde dursun bana olan sevgisi de kat kat büyüdü ve daha da aşık oldu diyebilirim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası