Bitmeyen Küskünlük

Sevgilimle bir ekip problemler sebebiyle aylarca küs kaldık. Suçlu taraf bendim ve dolayısıyla üzerimde baskı hissediyordum. Sevgilimi yok yere kırdığımı düşünüyor, kendi ellerimle onu yitirmiş olmanın ıstırabını yaşıyordum. Süre ilerledikçe pişmanlık duygusu içimi kemiriyordu bu yüzden sık sık kendisini arıyordum fakat her defasında aramalarımı ret ediyordu. Birçok kez iş yerine gittim. Onlarca kere evinin kapısında bekledim. Çabalarım boşaydı. Yaptıklarım işe yaramıyordu. Benimle artık barışmayacağı gerçeğiyle yüzleşmiştim fakat hayatında başka birinin bulunduğunu duyduğumda adeta çıldırmış, artık değişik güçlerden yardım almam gerektiğine inanmıştım.

Gerçek Medyum

Ablam doğaüstü güçlere gönül veren ve birçok kez Medyum ismail’ın ilminden faydalanmış biri. Dolayısıyla ilk aklıma gelen beni de kendisiyle tanıştırabileceği oldu. Numarasını verip dilediğim süre arayabileceğimi, derdimi paylaşabileceğimi söylemiş oldu. Bunun üstüne derhal ben de medyum ismail’ı arayıp sevgiliyle barışmak için yakarma yapmasını rica ederek birazcık da uygulayacağı yakarma hakkında sorular sormuş oldum. Tüm sorularımı içtenlikle yanıtlayan hocamız, beni bu emek harcama mevzusunda yeterince bilgilendirdikten sonrasında içimi rahatlattı. O andan sonrasında birazcık olsun hafiflediğimi hissetmiştim. Ek olarak içimde her şeyin güzel olacağına dair yepyeni umutlar oluşmaya başlamıştı.

Sevgilimle barıştık

Ilk olarak ablama beni bu şekilde çok büyük bir ilim adamıyla tanıştırdığı için şükran dolu olduğumu söylemek isterim. Keşke daha ilkin arasaymışım diyorum. Kendi imkânlarımla aylarca başaramadığım şeyi Medyum ismail birkaç gün içinde gerçekleştirmiş oldu. Mucizelere şahit olmak istiyorsanız 05449174917 nolu numarayı tuşlayın derim.

Bundan önceki yazımız olan Bebek Büyüsü başlıklı makalemizde Bebek Büyüsü, Bebek Büyüsü iyi mi yapılır ve Bebek Büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası