Boşanma büyüsü hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları

Boşanma Büyüsü Nedir?  

Evli çiftlerin kendi aralarında ki ihtilaf halinin dayanılmaz bir noktaya erişmesi durumunda ayrılma hali kaçınılmaz olmaktadır. Hele birde aldatılma benzer biçimde bir durum söz mevzusu ile aldatmaya maruz kalan taraf bunu asla unutamamakta ve netice olarak evlilik vakasının bitme noktasına kadar ulaşmasına sebep oluyor. Bu biçim fena hallerde boşanma işleminin her iki taraf içinde en doğrusu olması gerekirken, kimi zaman çiftlerden bir tanesi boşanmamak için direnebiliyor. Tamda bu şekilde hallerde ayrılmak isteyen taraf boşanmaya kati kesin olduğundan boşanma büyülerine başvurmaktadır. Boşanma büyüsü genel anlamda tek tarafın istemesi ile yapılıyor. Şundan dolayı boşanma vakalarında yukarıda da söylediğimiz benzer biçimde çiftlerden birisi boşanmak istemiyor ve diğer yanda bu durumda oldukça yıpranıyor. Netice olarak şahıs zorunlu olarak boşanma büyülerine başvuruyor. Boşanma büyülerinin yardımı ile boşanma mevzusunda güçlük çıkaran taraf sihrin tesiri yardımıyla birkaç hafta içinde kendisi bizzat gelmiş olarak boşanma işlemini talep ediyor.  

10Boşanma büyüsüPin

Boşanma Büyüsü Iyi mi Yapılmaktadır? 

Boşanma büyüsünün yapımı her büyücü ya da medyumun uygulama biçimine bakılırsa farklılık göstermektedir. Boşanma büyüsü kendi içinde bir tane olmayıp birden oldukça boşanma büyüleri bulunmaktadır. Boşanma büyüsünü yapmak için medyum olan kişiye bağlı olan enerji aleminde ki ruhani varlıklardan (cinlerden) yardım alınarak bu sihrin uygulanması yapılmaktadır. Boşanma büyülerini nerede ise her dine doğal olarak olan medyum ya da büyücü olan şahıs yapabilmektedir. Sadece bu büyülerin yapımına vakıf olmayan kişilerin kesinlikle büyüyü uygulamaması gerekmektedir.

Yoksa istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Gelelim genel olarak boşanma büyüsünün yapımına. Boşanma büyüleri kendi içinde ayrı ayrı yapımları bulunmaktadır demiştir. Sadece biz bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza genel olarak boşanma büyüsünün yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Boşanma büyüsünde boşanmaya razı olan tarafın, boşanmaya razı olmayan tarafa bu büyüyü yaptırabilmesi için ilk olarak büyü yapılacak tarafın kişisel bilgilerine gerekseme duyulmaktadır. Nedir bu kişisel bilgiler; kişinin annesinin adı, babasının adı, doğum zamanı, kendisinin ismidir. Gene boşanma büyüsü yapılacak olan kişiye ilişkin kişisel fotoğraf, çiftlerin aynı karede yer almış olduğu fotoğraf, kişinin kişisel bir eşyası ve kişinin vücudun alınmış bir parça mesela (kıl olur, tüy olur ya da tırnak olur) alınması gerekmektedir. Sihrin uygulanmasında medyumun ya da büyücünün de bir ekip materyaller ve bunların yanında da büyüye özgü olan, frekans aleminde ki ruhani varlıkları davete çağırabilmek suretiyle lüzumlu olan bazı tılsımlı sözcükler ve simgesel ritüellerinde yer alması gerekmektedir. İlk aşamada çiftlerin aynı karede yer aldı fotoğraf domuz kanı içinde gece saat 2’den öteki gün saat 2’ye kadar (1 gün) bekletilmesi gerekmektedir.

Sadece bu işlem gece saat 2’de başlayıp, öteki gün gece saat 2’ye kadar sürdürülmesi gerekmektedir. Bu esnada defne yaprakları yakılarak, boşanmayı kabul etmesini istediğiniz tarafın, kısaca büyü yapılacak tarafın kişisel fotoğrafının arka kısmına bir ekip ayin simgeleri çizilip, tılsımlı sözcükler yazılarak fotoğraf sihrin yapıldığı gecenin 3’ünden öteki gün gece saat 3’e kadar incir ağacından alınmış süt içinde 1 gün bekletilir. İkinci aşamada domuz kanı içinde bekletilmiş olan çiftlerin aynı karede yer almış olduğu fotoğraf gece saat 2’de çıkarılarak kurutulmaya bırakılır ve aynı gün büyü yapılacak kişinin kişisel fotoğrafı da aynı şekilde incir ağacı özünden alınan süt içinde çıkarılarak kurumaya bırakılır.

Çiftlerin ortak karede yer almış olduğu fotoğraf kuruduktan sonrasında arka kısmına çiftlerin kişisel detayları işlenir ve gene bazı hususi ritüeller fotoğraf üstünde uygulanır. Hemen sonra bu fotoğraf her iki çift ayrı olacak şekilde ortadan ikiye yırtılarak, boşanmak istemeyen tarafın resmi mum ateşinde yakılır ve külleri bir kenara alınır. Üçüncü ve son aşamada boşanmasını istediğiniz kişisel kişinin fotoğrafı da kuruduktan sonrasında küller ile birlikte büyü yaptıran ve boşanmayı isteyen tarafında yırtılan resmi hepsi beraber sıkıca birbirine beyaz bir kefen ile bağlanarak, en yakın mezarlığa gömülür. Sihrin tesir süreci 7 gün içinde tesirini gösterip, boşanma işlemi gerçekleşene kadar devam etmektedir.  

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası