Büyü

Bundan yüzlerce yıl ilkin yaşamış toplumların hayatların da dahi mevcud büyüler insanların bazı mevzular da ulaşamadıkları sonuçlara yalnız içsel enerjilerin tesirleri ile ulaşmalarını elde eden işlemlerdir. Bilhassa Medyum ismail benzer biçimde deneyimli ve bilgili kişiler devamlı için bu alanda en oldukça tercih edilmesi ihtiyaç duyulan kişilerdir. Yeteri kadar bilgili ve deneyimli olmayan bir şahıs kesinlikle büyü benzer biçimde hususi işlemlerden uzak durmalı ve risk almamalıdır.
ler Iyi mi Yapılır?
Her büyü değişik bir teknik yada değişik bir nesne ile yapılabilir. Bu alanda oldukça fazla işlem olması ve her işlemin ayrı bir tekniğinin olması da medyumların işlerini zorlaştıran nedenlerden biridir. Kimi süre yalnız dualar ile meydana getirilen bu işlemler kimi süre ise nurani varlıklar ile hatta şeytan ile iletişime geçilerek dahi yapılabilmektedir. Bu sebeple hangi amaçla olursa olsun büyü yapılacağı süre kesinlikle oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.
Kimler Yapabilir?
ler hakkında bir okul olmaması sebebi ile bu işlemleri meydana getirecek olan kişiler kendilerini geliştirmek için oldukça ciddi bir emek vermek zorunda kalmaktadırlar. Bu alanda lüzumlu emeği verip insanların güvenlerini kazanmış kişilerden kabul edilen Medyum ismail’da kendisine gelen taleplerini çoğu zaman başarı ile karşılayan kişilerden biridir. ler hakkında güvenli bir halde hizmet almak isteyen kişiler nolu telefondan kendisine ulaşarak kimler büyü yapabilir ve istedikleri her türlü probleminin yanıtını alabilir ve kararlarını daha kolay verebilirler.

Bundan önceki yazımız olan Büyü Icra eden Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası