Büyü Bozma Konusunda Uzman Medyum

Büyü Bozma Mevzusunda Uzman Medyum

Büyü bozma mevzusunda uzman medyum, kişinin üstünde mevcud büyüyü bozmak ve büyüsel işlemin tesirini yitirmesini sağlamak için çeşitli uygulamalar icra eden uzman kişidir. Bir büyü yapmak belli bir prosedür gerektiriyorsa onu bozmak daha çok işlem ve uygulama gerektirmektedir.

Hoş olmayan bir durum var ise yada arzulanmayan vakalarla devamlı olarak karşılaşan kişilerin üstünde büyü olduğu akla gelir. Hepimiz bazen bu tip vakalar yaşar. Tek bir negatif vaka yada birkaç fena vakayla karşılaşan kişilerin üstünde büyü olduğu anlamına gelmez. Devamlı olarak asla geçmeyen bir huzursuzluk ve aşk iş hayatında devamlı olarak bir başarısızlık durumu söz mevzusu ise sadece o vakit büyüden şüphelenilir.

 

PinBüyü Bozan Medyumlar- Büyü Bozan Hocalar

Ak büyü ve Kara büyü birbirine zıt büyülerdir. Birinin yapmış olduğu şeyi ötekisi bozmaya çalışır. Üzerinizde fena bir büyü, doğrusu kara büyü yapılmışsa uzman medyum büyüyü tersine çevirme ve onun yerine Ak büyü yapma uygulaması gerçekleştirir.

Büyü bozma mevzusunda uzman medyum, aşk, evlilik, tecim, hastalık, sıhhat şeklinde mühim durumlara direkt müdahale eder. Rahat vakalar kolay bir büyü bozma işlemi ile giderilir. Sadece daha karmaşık vakalar kara büyüler ve bunun şeklinde negatif büyüleri bozmak için pek oldukca işlem gerekir.  Mesela 3 harflilerin yada negatif enerjilerin zapt etmiş olduğu ve tesiri altına almış olduğu ruhları kurtarmak daha çok zaman almaktadır.

 

Büyü Hangi Durumlarda Bozulur? Büyü Hangi Saatlerde Bozulur?

Belli başlı büyüler bazı hususi günler ve bazı hususi saatlerde bozulur. Sihrin çeşidine nazaran buna en doğru karar verecek şahıs uzman medyumdur. Çoğu zaman perşembe akşamını cuma sabahına bağlayan gece yarısı saat 12 ile 5 içinde meydana getirilen bozulan büyüler meblağ. Sadece buna doğru karar verecek şahıs bahsedilmiş olduğu şeklinde Medyum hocadır.

Etkili bir büyü yapılmışsa bunun kendi kendine bozulması zor olsa gerek. Sadece üzerinize büyü yapılmadan ilkin hiçbir büyüden etkilenmemek için devamlı ve sürekli olarak belli ayet ve surelerin okunmasında yarar vardır. Bazı kolay vakalar dualarla çözülebilir ve daha karmaşık vakalar için kesinlikle yardım almak gereklidir. Büyü bozma mevzusunda uzman medyum hocaya gitmek etkili netice vermektedir.

 

Rate this post
Yorum yapın