Büyü Bozma Nedir? – Medyum Beşir Hoca Büyü Bozma Nedir?

Büyü Bozma Nedir?Pin

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozma nedir iyi mi yapılıyor mevzusu çoğunlukla araştırılır. Büyü bozma işlemleri minimum büyü yapma kadar önemlidir. İyi ya da fena, herhangi bir amaçla yapılmış olan büyülerin etkilerini yok etmek için sihrin bozulması son aşama önemlidir. Örnek üstünden anlatılacak olursa eğer; bir kişiye bağlama büyüsü yapıldığında, büyü meydana getirilen şahıs yaptıran kişiden başkasını görmez. Devamlı olarak onu düşünür, onu görmek ister ve her yerde onu görüyormuş şeklinde hisseder. Bir öteki şekilde onsuz yaşayamaz da denebilir.

Büyü yapıldığına güvenli olduktan sonrasında büyü türüne gore bozma işlemlerine başlanır. Genel olarak bakıldığında büyüler benzer şekillerde bozulur. Türlere gore azca farklılıklar olmaktadır.

Büyü Bozma Nedir?Pin
Büyü Bozma Nedir?

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılır?

Sihrin bozulması işlemine başlamadan ilkin büyü olup olmadığına güvenli olunması gereklidir. Daha sıhhatli ve etkili işlemler yapılması adına bu nokta oldukça önemlidir. Büyü meydana getirilen kişilerde çoğunlukla şu emareler görülür; ani sinirlenmeler, ortada bir sebep yokken aile bireylerini görmeme isteği, içsel sıkıntılar, baş eklem sırt ağrıları. Bunlara ek olarak vücudun bazı bölgelerinde kasılma, titreme ve uyuşma meydana gelmektedir.

Şahıs üstünde kati olarak büyü var ise büyü bozma için medyumlardan yardım alınabilir. Kişinin yakın çevresinde yapabilecek birileri var ise sabah ezanı vaktinde bir bardak suya 11 Ayet’el Kürsi, 11 Fatiha, 11 Felak – Nas sureleri okunması mümkün. 11 kez “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin” 11 kez de  “La havle vela kuvvete illa billah il aliyyil azim” diyerek okunması mümkün.

Büyü Kimlere Bozdurulur?

Düzgüsel dışı durumlar gözlenen kişilerde tabip yöntemiyle herhangi bir saptama bulunmadıysa ve büyü yapıldığı ortaya çıktıysa ilk olarak dikkatli olup medyum bulunmalıdır. Çevrede büyülerle ilgilenen insanoğlu var ise ilk olarak onlarla görüşebilir. Büyü bozma işlemi sonrasında bozulmadıysa eğer alanında uzmanlaşmış kişilerce görüşme sağlanabilir.

Büyü mevzusunda art niyetli kişilerin bulunduğunu hatırlatmada yarar vardır. Birçok dolandırılma, kandırılma haberleri ne yazık ki görülmektedir. Bu sebepten dolayı hiçbir vakit güvenilir olmayan medyumlara, hocalara vb. kişilere güvenip sürece başlanmamalıdır. Doğru kişiyi bulduktan sonrasında ise büyü meydana getirilen şahıs rahata erip eski yaşantısına geri dönecektir. Büyü bozma nedir mevzusu bu yazıda sizlere anlatılmıştır.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası