Büyü bozmak için okunacak dualar

Bence birine fena anlamda büyü yaptırmak ve o insanoğlunun mutluluğuna engel olmak oldukca fena bir şey fakat ne yazık ki bazı kişiler bu tip olaylardan mutlu oluyorlar siz mutsuz oldukça sevinen insanoğlu olduğuna inanırım bundan dolayı benim de başıma bu şekilde bir durum geldi. Durup dururken içime sıkıntılar çöktü, ilişkim bozuldu, maddi durumum kötüleşmeye başladı. Hastalandım ve daha pek oldukca negatif şey yaşadım ve sonuçta bunların kendiliğinden olmadığını döşündüm. Annem de bana büyü bozmak için okunacak dualar mevzusunda araştırma yapmamı söylemiş oldu ki kim bilir biri bana büyü yapmıştı diye düşündük.

Hakikaten de bana büyü yapmışlardı

Hayatımın ellerimden yitik gitmesine izin vermemek için derhal medyum ismail beyle görüştüm. Kendisinin web sitesini buldum fakat yetinmedim doğal olarak ki. Hakkında yapılmış ne kadar yorum var ise hepsini de sular seller benzer biçimde ezberledim diyebilirim. Doğal olarak ki bunların yararını gördüm. Medyum ismail bey bana meydana getirilen büyüyü bozmak için oldukca etkili dualar önerdi ve neler yapmam icap ettiğini de detaylı şekilde söyledi.

Artık oldukca rahatım büyülerden kurtuldum

Artık oldukca rahatım bundan dolayı bana meydana getirilen büyülerden kurtuldum. Kim yapmış oldu, niye yapmış oldu bilmiyorum fakat meydana getiren Tanrı’ından bulsun diyeyim. Hakikaten de oldukca fena günler geçirdim fakat artık hepsi geride kaldı. Siz de büyü yapıldığını düşünüyorsanız bu mevzuda oldukca etkili dualar var onlardan yardım alabilirsiniz. 05449174917 de medyum Bura beyin resmi numarasıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası