BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİRKE

Büyülerle başımın inanılmaz dertte olduğu bir dönemdi. Bir adam dostum vardı ve şu anda evliyiz. Çok da fazla mutluyuz. Şu anda eşim, kısa süre ilkin adam dostum olan insan, beni fazlaca sevmesine karşın, sevgisinden güvenilir olduğum halde, kafa karışıklığı yaşama başlamıştı. Birden soğukluk geliyordu ve benimle ilgilenmiyordu. Ben İlk olarak bunun nedenini anlamıyordum, bir süre sonrasında anladım ki ahlaksız bir bayan musallat oldu. Büyü yapmış bizi ayırmak için. Daha ilkin büyüler mevzusunda bir deneyimim olmadığından, ne işe yaradığını anlayamadım ve panikledim. Daha ilkin bir derdinden kurtulan dostum bana kesinlikle medyum ismail ile görüşmemi, onun bu derdi halledeceğini söylemiş oldu.

Büyü Derdinden Kurtuldum:

05449174917 numaralı telefondan kendisini aradım ve buluşma istedim. Bana verdiği buluşma tarihinde emin olun ki koşarak gittim. Derdimi dikkatle dinledi ve sakin olmamı, ona güvenmemi istedi. Beni hakkaten fazlaca fazla rahatlattı. Bu başımdaki büyü musallatından kurtulacağıma inandım. Bana büyü bozmak için sirke ritüelini önerdi. Ne yapmam icap ettiğini mevzusunda uyarılarını, talimatlarını verdi. Bu şekilde derdimden kurtulacağımı söylemiş oldu. Ben de kendisini dikkatle dinledim.

Musallat Hanımdan ve Büyüden Kurtuldum:

Sirke ritüeli ile büyüden ve musallat hanımdan kurtuldum. Bu şekilde anladım ki son aşama yetkin ve hususi bir insanla tanıştım. Birçok özelliği ve geniş dini bilgisinden her insanın yararlanmasını isterim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası